piatok , 29 mája 2020
Home / POLITIKA / TRUBANa dobieha MINULOSŤ. Ďalšie video o DROGÁCH. Čo povedal o svojom MOZGU?

TRUBANa dobieha MINULOSŤ. Ďalšie video o DROGÁCH. Čo povedal o svojom MOZGU?

Na šéfa progresívnych Michala Trubana sa to valí. Najnovšie video s vyjadreniami Trubana o drogách priniesol portál Denník N.

O Trubanovi sme už na DENNÍKu písali viac. K Trubanovým vyjadreniam sme priniesli aj niekoľko komentárov

ale posledné vyhlásenia Michala Trubana z roku 2012 o drogách ho dostávajú do pozície, z ktorej podľa viacerých politolģov už niet návratu.

Niektoré vyjadrenie šéfa progresívnych z roku 2012 bez cenzúry:

“Budete sa inšpirovať tými drogami”

“Môj mozog mám úplne vyhekovaný, zmenený, zmutovaný”

“Drogy sú dobré na ceste k úspechu”

“Užívajte si drogy”

Ďalšie video ako Michal Truban komentuje drogy

Zaujímavé vyjadrenia začínajú okolo 22 minúty videa.

Loading…

Michal Truban sa k predmetnému staro-novému videu vyjadril len nepriamo na svojom FB profile komentárom a odkazom na článok Denníka N.

 

Pošlite nám pravdivé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  a dôkazy potvrdzujúce, ktorí politici užívajú drogy a odmena zo strany nášho partnera na  reklamné plochy a PR články Vás neminie.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Prvé známe video Michala Trubana pred študentami o drogách.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU a TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Korona inšpirácie

Čím viac informácií je dostupných o koronavíruse, tak si nie som istý, že má svet …

Jeden komentár

  1. Prečo totálny lúzer a feťák odkázaný na doláre od Sorosa za vlastizradu prednáša o úspechu? Veď on v živote v ničom úspech nemal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *