nedeľa , 27 septembra 2020
Home / KULTÚRA / Hudba / Hudobník Noel Gallagher sa sťahuje z Londýna, dôvodom je násilie v okolí jeho domu

Hudobník Noel Gallagher sa sťahuje z Londýna, dôvodom je násilie v okolí jeho domu

13.8.2019 (Webnoviny.sk) – Britský hudobník Noel Gallagher sa sťahuje z Londýna. Niekdajšiemu gitaristovi už nefungujúcej kapely Oasis prekáža násilie v okolí jeho domu.

“Sťahujeme sa z Londýna do Hampshireu. Nechceme, aby naše deti vyrastali v Londýne. Nedávno sa neďaleko od nášho domu stali dva prípady súvisiace s dobodaním. Asi si viete predstaviť, že žijem v bohatej štvrti. Na konci ulice je sídlisko a na druhom konci je zase ďalšie, pričom medzi sebou majú konflikt. V strede dňa bodli jedného chlapíka, pričom musela na ceste pristáť helikoptéra a všetky okolité ulice uzatvorili,” uviedol 52-ročný muzikant a dodal, že nechce, aby jeho jedenásťročného syna Donovana niekto prepadol pre mobilný telefón.

“Rozhodli sme sa, že pôjdeme na vidiek a deti budú chodiť to miestnej školy. Do Londýna budeme už len dochádzať,” vyhlásil pre noviny Sunday Independent.

Interpret má s manželkou Sarou MacDonald okrem Donovana aj osemročného syna Sonnyho. S bývalou manželkou Meg Mathews má 19-ročnú dcéru Anais.

Noel Galagher

Noel Thomas David Gallagher sa preslávil v spomínanej kapele Oasis, v ktorej pôsobil od roku 1991 a vydal s ňou albumy Definitely Maybe (1994), (What’s The Story) Morning Glory? (1995), Be Here Now (1997), Standing On The Shoulder Of Giants (2000), Heathen Chemistry (2002), Don’t Believe The Truth (2005) a Dig Out Your Soul (2008).

Činnosť skupiny však už od začiatku sprevádzali ostré a otvorené spory medzi ním a jeho bratom, spevákom Liamom, ktoré napokon v auguste 2009 viedli k jej rozpadu.

Noel neskôr založil formáciu Noel Gallagher’s High Flying Birds, s ktorou ponúkol albumy Noel Gallagher’s High Flying Birds (2011), Chasing Yesterday (2015) a Who Built the Moon? (2017). Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: násilie, spevák, sťahovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Hudobník Noel Gallagher sa sťahuje z Londýna, dôvodom je násilie v okolí jeho domu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lady Gaga ovládla MTV Video Music Awards, americká speváčka získala päť cien

Hlavnú cenu Video roka si vyslúžil kanadský umelec The Weeknd.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *