sobota , 30 mája 2020
Home / POLITIKA / PUTIN medzi NOČNÝmi VLKmi na anektovanom KRYME. VYPOČUJTE si PREJAV PREZIDENTa. VIDEO

PUTIN medzi NOČNÝmi VLKmi na anektovanom KRYME. VYPOČUJTE si PREJAV PREZIDENTa. VIDEO

Vladimir Putin dnes (10.8.2019) navštívil medzinárodnú show s názvom „Ťieň Babylonu“, ktorú usporiadal motocyklový klub Noční vlci. Ruského prezidenta Putina sprevádzal šéf Krymu Sergej Aksyonov a dočasný guvernér mesta Sevastopol Michail Razvozhaev. Noční vlci sa angažujú aj politicky a organizujú rôzne podujatia pripomínajúc si príbehy zo sovietskej a ruskej histórie, ktoré sa zvyčajne spájajú s dôležitými vojenskými víťazstvami Ruska.

Prezident Putin na stretnutí s Nočnými vlkmi predniesol aj prejav, ktorý prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA necenzúrovane v prepise a preklade od nášho spolupraconíka Jurija Spanského.

Vladimir Putin: Pozdravujem vás priatelia!

Som veľmi rád, že vás všetkých vidím, a je veľmi príjemné, že pokračujete v tejto úžasnej tradícii, ktorá sa začala pred desiatimi rokmi.

Nehovoriac o tom, že je to dobré miesto. Chcem povedať, že je to veľmi dobrý záväzok. Je to dobrý nápad, ktorý spája milovníkov technológií, milovníkov motocyklov a každého, kto patrí do našej krajiny, so srdcom a dušou.

Máte úžasnú tradíciu súvisiacu so udržiavaním všetkého najlepšieho, čo môže byť v srdci ruského, ruského človeka, spojené s našim úžasným hrdinským príbehom.

Veľmi ma teší, že títo odvážni a chladní chlapci boli príkladom pre mladých ľudí v našej krajine a ukázali im, ako sa majú vzťahovať k Rusku.

Blahoželám vám k vašej dekáde a želám vám všetko najlepšie.

Ďakujem, ukončil prejav prezident Putin, ktorého prejav prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA v úpnom znení vo videu

Loading…

 

Ďakujeme Jurijovi za TIP a preklad.

Fotky prezidenta Putina s Nočnými vlkmi.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj:TU

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Osem humanitárnych pracovníkov uniesli a zabili ozbrojenci, WHO vraždy označila za barbarské a ohavné

Prípad sa stal v blízkosti hlavného mesta Somálska. Podľa vlády boli obete veľmi mladé. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *