piatok , 29 mája 2020
Home / POLITIKA / TRUBAN: Užíval som MARIHUANU aj LSD v minulosti. A TERAZ? Priznávam CHYBU.

TRUBAN: Užíval som MARIHUANU aj LSD v minulosti. A TERAZ? Priznávam CHYBU.

Šéf progresívnych Michal Truban si podľa svojích poradcov pravdepodobne uvedomil, že drogy môžu byť škrtom cez jeho premiérske plány a natočil “kajúcne” video v snahe zvrátiť svoju drogovú kauzu z minulosti.

Truban verejne vyhlásil: “Mal som marihuanu viackrát a vyskúšal som LSD. Priznávam chybu.”

Kajajúci sa Michal Truban z Progresívneho Slovenska, ktorý len pred pár týždňami vyhlásil, že chce byť predsedom vlády, šokoval starším videom z prednášky študentom – viac aj TU, kde otvorene hovoril o pozitívnych účinkoch drog a ich súvislosti s úspechom v pracovnej sfére.  

Písali sme o tom aj TU – Truban sa už neZBAVÍ nálepky, že skúšal DROGY, zverejnené video podľa Baránka mu môže uškodiť

Michal Truban verejne a otvorene vyhlásil, že: “v posledné dni som veľa uvažoval o tom, či som reagoval na video z mojej prednášky, kde som hovoril o drogách, správne. Nemal som z toho dobrý pocit. Nahral som preto toto video, kde som všetko otvorene povedal, aj o drogách a priznal si chybu. Nechcem nič zamlčiavať, lebo sám necítim, že to je tak správne a nechcem takto politiku robiť. Chcem meniť politiku, preto si nesmiem pred ničím zakrývať oči. Chyby si musím vedieť otvorene priznať a poučiť sa z nich.”

Loading…

Kajanie sa Michala Trubana vo videu v úplnej a necenzúrovanej podobe.

 

Posledné video, ktoré Truban zverejnil na svojom FB profile vyvolalo rôzne reakcie bežných ľudí najmä na sociálnych sieťach a zareagovali naň aj politici. Známy politológ Grigorij Mesežnikov sa ku kauze Michala Trubana vyjadril tak, že Truban zvolil rovnakú taktiku ako Čaputová, okomentoval Mesežnikov video šéfa „progresívcov“ o drogách

Asi najostrejšie z politikov na Trubana zareagoval strana Smer-SD, ktorá  očakáva, že podozrenie o obchodovaní Trubana s tvrdými drogami prešetrí polícia

Ku kauze sa vyjadril aj Igor Matovič, ktorý uviedol: “… a KDH mlčí, lebo “drží dohodu o neútočení”. Lenže propagácia úžasného “dopamín efektu”, ktorý má Miško “na drogách tak rád”, nie je žiadnou konzervatívnou hodnotou hodnou šírenia na prednáške pred mladými študentami. Obávam sa, že z tohoto sa nedá vyklamať evidentným klamstvom o jednom jointe na výške a chlapec sa vydal na svoj “bad trip” z politiky.”

Na sociálnych sieťach však diskutujúci pochybujú, či úprimné vyznanie Michala Trubuna potvrdzuje, že drogy bral len v minulosti. Mnohí tvrdia, že pod nejakými drogami je stále. 

“Ty Mišo musíš byť aj teraz nahúlený, keď točiš to, čo točíš na tom videu,” uviedol Peter na sociálnej sieti pod Trubanovým kajúcnym videom. 

“Drogy z minulosti Ti Truban odpúšťam, sám som si v mladosti dal pár jointov, ale ak na nich fičíš aj teraz, mal by si radšej s politkou skončiť,” uviedol ďalší diskutujúci Robo.

Pošlite nám pravdivé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  a dôkazy potvrdzujúce, ktorí politici užívajú drogy a odmena zo strany nášho partnera na  reklamné plochy a PR články Vás neminie.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Známe video Michala Trubana pred študentami o drogách.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: Tu a TU 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Korona inšpirácie

Čím viac informácií je dostupných o koronavíruse, tak si nie som istý, že má svet …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *