Home / POLITIKA / ŠOKujúce zistenie: RUSko dostal 575 MILIÓNOV od Američanov. Kto dostal ďalších 1,8 miliardy korún?

ŠOKujúce zistenie: RUSko dostal 575 MILIÓNOV od Američanov. Kto dostal ďalších 1,8 miliardy korún?

Špecializovaný trestný súd s obvinenými – kontroverzným podnikateľom Mariánom Kočnerom a exministrom hospodárstva Slovenskej republiky Pavlom Ruskom pokračuje v Pezinku už piatym dňom.

Zaujímavé informácie sa vyplavujú na svetlo sveta každým dňom

Bývalá finančná riaditeľka televízie Markíza Radka Doehring ako svedkyňa napríklad uviedla, že Američania kúpili Markízu za sumu presahujúcu dve miliardy slovenských korún.

Loading…

 

 “Pán Rusko dostal 575 miliónov korún a páni Fiľo a Kováčik 1,8 miliardy korún,” uviedla pred súdom Radka Doehring.

Rusko teda podľa výpovede svedkyne pred súdom zarobil  oficiálne 575 miliónov korún (cca. 20 milińonov eur). Dnes exminister hospodárstva Pavol Rusko vyhlasuje, že je „nemajetný.“
„Rusko tvrdí, že nemá peniaze, odôvodňoval tak fakt, že nemá na vyplatenie zmeniek, podľa vlastných slov nemá ani prácu. Aj preto sa ho zrejme na súde advokát televízie Daniel Lipšic (46) opýtal na jeho bývanie v luxusnom, no neslávne známom komplexe Five Stars Residence. Pri odpovedi na túto otázku Rusko znervóznel.,“ píše denník Nový čas TU
Kde minul všetky peniaze exminister hospodárstva Slovenskej republiky Pavol Rusko?
To je otázka, na ktorú bude DENNÍK POLITIKA hľadať odpoveď.
Pavla Ruska približujeme čitateľom DENNÍKA POLITIKA aj v zaujímavých videách.
Zlomové okamihy života Pavla Ruska nepochybne boli detstvo, ovládanie televízie Markíza, politická kariéra, ktorá vyvrcholila funkciou ministra hospodárstva Slovenskej republiky a podpredsedu vlády Slovenskej republiky.
Nakoniec mimoriadne úspešný životný príbeh exministra hospodárstva Slovenskej republiky a expodpredsedu vlády Slovenskej republiky pokračoval „falšovaním“ zmeniek v spolupráci s Mariánom Kočnerom, policajné obvinenia exministra a aj dnes (31.7.2019) prebiehajúci súdny proces pred Špecializovaným trestným súdom v Pezinku.

Zaujímavé videá a fotky zo života exministra hospodárstva Pavla Ruska zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

Ďakujeme

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOKujúce VIDEO: COVID 19 predpovedal už v roku 2010 B. Simpson

Odborníci z USA predpovedali vznik celosvetovej pandémie už v roku 2010. Šokujúce video nám zaslal …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *