Home / POLITIKA / VIEME PRVÍ: JUDR. Harabín bude kandidovať na slovenského prezidenta v roku 2019

VIEME PRVÍ: JUDR. Harabín bude kandidovať na slovenského prezidenta v roku 2019

A je to vonku. Zatiaľ len neoficiálne ale už je to jasné. JUDR.Harabín sa v úzkom kruhu najbližších vraj vyjadril diskrétne a tajuplne, že “svoju životnú dráhu ukončím ako prezident Slovenskej republiky”.

Zdanlivo neočakávaná informácia, ktorá mala ešte aspoň rok zostať v utajení je tak vonku. DENNÍK POLITIKA o tom informovala osoba z blízkeho okruhu sudcu Harabína. Do nášho denníka dostávame mnohé TIPY a nie všetky sú pravdivé.

Tento tip náš redaktor overoval aj po svojej špeciálnej linke a údajná veta DR.Harabína, že “svoju životnú dráhu ukončím ako prezident Slovenskej republiky” bola naozaj vyslovená. Nemáme preto dôvod vôbec pochybovať, že ak sa nič neočakávané nestane a ani sa neudeje VIS MAIOR, DR. Harabín  bude v roku 2019 horúcim kandidátom na slovenského prezidenta. „VIS MAIOR alebo smrť“ sú údaje podľa Dr. Harabína  jediné možnosti jeho nekandidovania na prezidenta v roku 2019.

O pravdivosti informácií o kandidatúre JUDR. Harabína svedčia aj jeho kroky, ktoré robí v poslednom období. DR. Harabín už dlšie obdobie vystupuje verejne ako skoro politik a nie sudca. Jeho spolupráca s investigatívnym novinárom Martinom Daňom je mediálnou prípravou na rok 2019.

Posledné video DR. Harabína o prezidentovi Kiskovi je vysoko zdieľane – písali sme o tom TU – Harabín: Kiska je kriminálnik, úžerník, podvodník a fašista

Aj posledné výstupy DR. Harabína na jeho blogu svedčia o pravdivosti našich informácií.

Máme sa tak ešte na čo tešiť a čas pravdepodobne opäť ukáže, že DENNÍK POLITIKA bol opäť prvý v zverejnení tak závažnej správy, akou je kandidatúra DR. Harabína na hlavu slovenského štátu v roku 2019.

Ján Nový

Ďakujeme za TIP 🙁

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

Zdroj info a foto: fb a web

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V minulom roku polícia zaznamenala najnižší počet dopravných nehôd v histórii Slovenska

V roku 2021 evidujú aj druhý najnižší počet ľahko zranených osôb a tretí najnižší počet usmrtených osôb pri autonehodách v histórii Slovenska.