Home / ZAUJÍMAVOSTI / Ospravedlnenie investigatívcovi na EXTRÉMizmus R. Branikovi. PREPÁČTE!

Ospravedlnenie investigatívcovi na EXTRÉMizmus R. Branikovi. PREPÁČTE!

Týmto sa ospravedlňujem R. Branikovi za to, že odpoveď odborníka na extrémizmus v znení: „Slovenskí branci sú podozrivo nebezpečná skupinka, ktorá sa snaží prenikať aj medzi mládež. Posledne v Nitre. Teraz sa cvičia v lesoch. Podporu im vyjadril aj bývalý premiér Čarnogurský, známy obdivovateľ Ruska. Naozaj neviem, kde to smeruje a či sa naozaj Slovenskí branci náhodou nepripravujú na štátni prevrat…“ by mohla byť pripisovaná R. Branikovi a R. Branik ma pocit, že je pripisovaná v článku jemu.

R. Branik nikdy vyššie uvedenú odpoveď pre DENNÍK POLITIKA nepovedal.

Zároveň je potrebné podotknúť, že ani DENNÍK POLITIKA nikdy neuviedol, že vyššie uvedená odpoveď je odpoveďou R. Branika. Vysvetlenie dole:

V článku s názvom Vykonajú Slovenskí branci štátny prevrat?  je uvedené  „odpovedal odborník na extrémizmus”.

Snímka obrazovky 2017-06-13 o 8.53.24

Uvádzam, že “odborníkov na extrémizmus“ je na Slovensku veľa. Mnohí z nich sú platení aj z daní daňových poplatníkov v organizácii pod názvom naprSIS.

A jeden z odborníkov na extrémizmus aj uviedol predmetnú odpoveď na dopyt DENNÍKa. Nebol to však R. Branik.

V článku s názvom: Vykonajú Slovenskí branci štátny prevrat? je R. Braník nazvaný ako “známy investigatívec na extrémizmus Radovan Branik” a skutočnosti tam uvedené sú pravdivé, keďže Radovan Branik na svojom verejnom FB profile skutočne investigatívne upozornil na spojitosť loga Hitlerjugend s logom Slovenskí branci.

Snímka obrazovky 2017-06-13 o 9.25.28

Snímka obrazovky 2017-06-13 o 8.53.15

Je možné, že p. Radovan Braník má pocit, že je jediným odborníkom na extrémizmus na Slovensku. Nebol by ani prvým ani posledným človekom na Slovensku, ktorý si o sebe myslí, že „celý svet sa točí len okolo neho”.
Tomuto subjektívnému pocitu často prepadajú najmä slovenskí politici /napr. v článku Slovenskí vrcholoví politici sú psychopati/.
Toto ospravedlnenie R. Branikovi je ospravedlnením v zmysle žiadosti R. Branika zaslanej emailom a zverejnenej aj v diskusii pod článkom o slovenských brancoch.
Snímka obrazovky 2017-06-13 o 8.55.24
Týmto považujem požiadavku R. Branika na ospravedlnenie za vybavenú. V prípade, ak by R. Branik mal potrebu sa na stránkach DENNÍKa POLITIKA v tejto veci ešte nejako vyjadriť, sme pripravení jeho vyjadrenie po jeho obdržaní v plnom znení zverejniť.

Ďakujeme Radovi za TIP. ?

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

Jozef Výsadok

Zdroj foto a info: web a fb

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa obliecť a obuť na jesennú túru

Babie leto je ešte stále ideálnym obdobím na to, aby športovec opustil telocvičňu a venoval sa športovaniu vonku - na čerstvom vzduchu. Krásna jesenná príroda dodáva dobrú náladu a motivuje k lepším výkonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *