štvrtok , 28 mája 2020
Home / Bulvárne / LUXUSná VILA neBOHého REZEŠa na PREDAJ. Tie FOTKY musíte vidieť

LUXUSná VILA neBOHého REZEŠa na PREDAJ. Tie FOTKY musíte vidieť

Vdova po nebohom miliardárovi Alexandrovi Rezešovi predáva svoje bývanie. Na internete sa objavil inzerát s ponukou na predaj luxusného rodinného domu v mestskej časti Košice-Západ.

Renomovaná realitná kancelária Remax, ktorá zabezpečuje predaj exkluzívnej vily ju opisuje takto:

“V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rezidenciu, situovanú v lukratívnej časti mesta Košice nad Popradskou ulicou, v mestskej časti Košice Západ, vhodnú aj pre najnáročnejšieho klienta.Tento rodinný dom je umiestnený na pozemku o výmere 1580 m2, pričom zastavaná plocha je 481 m2. Rodinný dom prešiel kompletnou prestavbou v roku 2004 a zariadený je v barokovom štýle. Konštrukcia domu je tehlová , okná a dvere sú drevené z euro hranolov. Podlahy v obytných miestnostiach sú mozaikové dubové parkety, v zádverí, kuchyni, kúpeľniach, wc na chodbách a schodoch, je inštalovaný taliansky mramor. Vykurovanie v celom dome je podlahové. Dom je vybavený centrálnou klimatizačnou jednotkou. Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží a suterénu s garážou a bazénom o celkovej výmere podlahovej plochy 820 m2. Na prízemnom podlaží je vstupná hala, centrálny priestor pozostávajúci z obývacej izby, jedálenského sedenia,šatníka, kuchyne a dvoch toaliet.

Loading…

Obývacia miestnosť o ploche 100 m2, má priamy vstup do bazénovej časti.V miestnosti sa nachádza krb obložený zeleným talianskym mramorom, ktorý okrem estetickej funkcie, spĺňa aj funkciu výhrevnú. Na stenách sú tapety, strop ma benátsky štuk, ktorý odráža svetlo,vytvára hĺbku, a dojem, že sa v ňom prelínajú farebné odtiene, čim dotvára veľkolepé architektonické detaily interiéru. Obývacia izba je voľne prepojená s jedálňou ( 51 m2). Izbe dominuje, dobový nábytok, historické kachle potiahnuté 24 karátovým plátkovým zlatom a koberce Versace. Z miestnosti je vstup do záhrady. Plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi má plochu 22 m2. Na vrchnom podlaží je situovaná detská izba, dve komfortné spálne, dve kúpeľne a šatník. Väčšia zo spálni ma plochu 63 m2 a je kompletne vybavená interiérom Versace. Spálni dominuje veľká manželská postel 2,2 x 2,5 m s baldachýnom a pozlátenou konštrukciou. Zo spálne sa vchádza do kúpelne (11m2), ktorá okrem vane Villeroy Boch ma aj sprchový kút s keramickou mozaikou potiahnutou 24 K zlatom. Batérie sú od G. Versace. Kúpelňa je navrhnutá s citom pre detail a vysokým nárokom na použité materiály. Druhá spálňa 42 m2, je vybavená talianskym nábytkom vyrobeným na mieru, s prístupom na veľký balkón orientovaným na južnú stranu. V suteréne sa nachádza kotolňa, práčovňa so sušiarňou, vaňou a dvoj dresom,šatník, kuchyňa so špajzou, technická miestnosť s centrálnym zabezpečovacím zariadením,miestnosť so vstupom do záhrady a garáž (100 m2) pre štyri vozidlá. Bazénová časť s rozlohou 149 m2 disponuje s bazénom 8×4,5 m s protiprúdom,kuchynskou linkou, whirpool, solarko, saunou, WC, dvoma sprchovými kútmi a technickou miestnosťou s filtrovacím zariadením. Všetky koberce v dome boli vyrobene na mieru od Gianniho Versace. Dom disponuje internetom, alarmom s pohybovými senzormi, kamerovým systémom a video vrátnikom.”

Realitná kancelária pridáva aj fotky z luxusnej vily nebohého oceliarenského magnáta, privatizéra košických železiarní a ministra  dopravy Mečiarovej vlády Alexandra Rezeša.

Prinášame ich aj čitateľom DENNÍKa POLITIKA

Ďakujeme Vladimírovi za TIP.
Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk
V prípade záujmu o kúpu tejto luxusnej vily nebohého Alexendra Rezeša je možné sa obrátiť priamo na realitného makléra. Vila je na predaj za údajne niečo vyše milióna eur.

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKA POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred./ PR

Zdroj info a foto: TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bratislava odkúpi Kmotríkov podiel v Infra Services, za úspory z transakcie plánuje zmodernizovať viac kilometrov infraštruktúry

Vďaka transakcii sa stane Bratislavská vodárenská spoločnosť stopercentným akcionárom firmy Infra Services.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *