štvrtok , 28 mája 2020
Home / POLITIKA / PREČO má niekto HOJNO a chudobní majú HOVNO? ŽLTÉ VESTY pokračujú v BOJI

PREČO má niekto HOJNO a chudobní majú HOVNO? ŽLTÉ VESTY pokračujú v BOJI

Predovšetkým  vo Francúzsku tlak hnutia ŽLTÉ VESTY neustáva.

Demonštrácie a blokády tzv. žltých viest vo Francúzsku budú pokračovať aj dnes 29.12.2018 (sobota) v Paríži, Rennes, Marseille a Bordeaux.

Žlté vesty zároveň vyzývajú na demonštráciu počas silvestrovskej noci 31.12.2018 a 1.1.2019 (pondelok, utorok) na Champs Elyséés v Paríži, na rozdiel od slovenských žltých hviezd, ktoré si dali mesačnú pauzu a po poslednom demonštračnom fiasku zvolali  ďalšiu “párty vyplakávaciu akciu” až na január 2019.

Loading…

Posledná (12.12.2018) demoštrácia “slovenských žltých viest” sa skončila fiaskom, Francúzi idú na vec ostro a rozhodne sa nevzdávajú. Viac foto v galérií z webu

Namiesto rečí a slovenského vyplakávania “slovenských žltých viest” podnikajú “francúzske žlté hviezdy” akcie, ktoré stále vyvolávajú vrásky na čele prezidenta Macrona a obavy z ďalšieho vývoja vo Francúzsku.

Presné miesta blokád francúzskych žltých viestnie sú známe, a tak aj slovenské MZV “upozorňuje slovenských motoristov a dopravných prepravcov na neočakávané dopravné obmedzenia na francúzskych cestách a mýtnych bránach. Je naďalej potrebné rátať s obmedzením dopravy v Paríži a vyhýbať sa kritickým miestam vykazujúcim prítomnosť štrajkujúcich.”

Povestné slovenské vyplakávanie v zaujímavom móde od 41:50 min videa odporúčame čitateľom DENNÍKa POLITIKA.

Francúzske žlté vesty namiesto verbálnych proklamácií a prejavov (slovenský štýl plačkovania) berú vec vážne a neboja sa ani tvrdej konfrontácie s vládnou mocou.

Symbol žltých viest začali na Slovensku používať naozaj “prazvláštne indivíduá.”

Ďakujem Romanovi za Tipy ohľadom akcií slovenských žltých viest. Ani som o nich netušil 🙁

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

Ján Blaško

Zdroj info a ilustračné foto: FB, youtube a TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prešovských študentov stavebníctva ocenili za ročníkové práce

Zástupcovia Slovenskej komory stavebných inžinierov a Strednej priemyselnej školy stavebnej v Prešove, ktorí sú aj zriaďovateľmi súťaže, v stredu odovzdali ocenenia za najlepšie ročníkové práce študentom SPŠ stavebnej v Prešove.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *