štvrtok , 28 mája 2020
Home / SLOVENSKO / V kauze Kuciakovej vraždy UNIKajú informácie, Za slušné Slovensko volá po vyvodení zodpovednosti

V kauze Kuciakovej vraždy UNIKajú informácie, Za slušné Slovensko volá po vyvodení zodpovednosti

BRATISLAVA 13. decembra (WebNoviny.sk) – Zdá sa, že z vyšetrovacieho tímu, ktorý rieši vraždu Jána Kuciaka, unikajú informácie a to je neprijateľné. Na sociálnej sieti to napísali organizátori protestov Za slušné Slovensko.

“Desiatky tisíc ľudí na námestiach volali po vyšetrení vraždy Jána a Martiny a táto požiadavka stále trvá. Očakávame od vedenia polície, špeciálne pána Milana Lučanského (prezidenta Policajného zboru, pozn. SITA) také opatrenie, aby sa takéto veci v budúcnosti nestávali, nehovoriac o vyvodení zodpovednosti voči tým, ktorí informácie vynášajú,” konštatujú.

Loading…

 

Vyšetrovatelia podľa iniciatívy ukázali výbornú prácu, keď boli schopní zadržať pravdepodobných vrahov, preto organizátori veria, že svoju prácu dokončia a nájdu aj objednávateľov brutálnej vraždy. “Ján bol zavraždený pre svoju prácu. Nezabúdajme na to, že písal o prepojeniach vládnej moci na mafiu a korupčné schémy,” dodali.

Policajný prezident Milan Lučanský je podľa Denníka N rozhorčený a sklamaný z toho, že unikajú také podstatné informácie napriek tomu, že vo vyšetrovacom tíme boli prijaté opatrenia.

Viac o úniku informácií píšeme aj TU: Vražda KUCIAKA. ODHALENIE: VIEME meno UTAJENého svedka spolupracujúceho s políciou

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

spracred.

Viac k témam: Ján Kuciak, Martina Kušnírová, Milan Lučanský, NAKA Národná kriminálna agentúra, Norbert Bödör, policajný zbor SR, vražda novinára, Za slušné Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk – V kauze Kuciakovej vraždy unikajú informácie, Za slušné Slovensko volá po vyvodení zodpovednosti © SITA Všetky práva
vyhradené.

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prešovských študentov stavebníctva ocenili za ročníkové práce

Zástupcovia Slovenskej komory stavebných inžinierov a Strednej priemyselnej školy stavebnej v Prešove, ktorí sú aj zriaďovateľmi súťaže, v stredu odovzdali ocenenia za najlepšie ročníkové práce študentom SPŠ stavebnej v Prešove.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *