nedeľa , 24 mája 2020
Home / POLITIKA / POZRITE si BLOKované VIDEO Dr. HARABÍNa o MARRAKÉŠskej deklarácii. STANovisko sudcu k CENZÚRE

POZRITE si BLOKované VIDEO Dr. HARABÍNa o MARRAKÉŠskej deklarácii. STANovisko sudcu k CENZÚRE

O tom, že video o Marrakéšskej deklarácii prezidentského kandidáta JUDr. Štefana Harabína zablokovala americká firma YOUTUBE sme už informovali. Píšeme o tom TU – ŠOKujúca CENZÚRA. ZaBLOKOVALI video Dr. HARABína o MARRAKÉŠskej deklarácii

Doktor Harabín sa preto rozhodol o svojich názoroch na Marrakéšsku deklaráciu informovať verejnosť prostredníctvom sociálnej siete americkej firmy FACEBOOK. Snaha nádejného prezidentského kandidáta všek nemala dlhé trvania a aj toto video bolo na sociálnej sieti zablokované.

Pre záujemcov o zhliadnutie americkými firmami zablokovaného VIDEA Dr. Harabína o Marakéšskej deklarácii dávame do pozornosti možnosť jeho zhliadnutia na ruskom videokanáli TU

Zároveň prinášame čitateľom  DENNÍKa POLITIKA aj úplné a necenzúrované stanovisko DR. Harabína k blokácii jeho videa americkými firmami:

“Priatelia,
včera som uverejnil príspevok o tom ako mi YouTube kanál bezdôvodne zablokoval video o Marakéšskej deklarácii ešte z mája tohto roku a zároveň som zo svojej karty na stránku facebooku, ktorú spravujem, pripojil originál tohto zablokovaného videa.
Zdá sa, že diskutovať o Marakéšskej deklarácii je už úplne zakázané. Po tom, čo YouTube kanál odstránil moje video, kde sa k tejto nebezpečnej deklarácii vyjadrujem, tak isto postupoval aj Facebook. Po mojom pridaní videa sem, Facebook tiež bezdôvodne môj príspevok aj videom odstránil. Pritom neuviedol ani jediný argument, ktorým by preukázal extrémizmus, rasizmus, xenofóbiu, nenávisť, alebo nepravdivosť, čo i len v jedinom slove, ktoré sú vo videu, resp. príspevku.
Video malo na Facebooku za necelý deň skoro 1600 zdieľaní a 40 000 pozretí.
Váš obrovský záujem poznať pravdu, zrejme vydesil i Facebook.


Loading…


Facebook arogantne a hrubo pošliapal moje právo na slobodu slova a prejavu, rovnako ako tesne predtým i YouTube kanál.
Ak je zámer autorov Marakéšskej deklarácie dobrý, je nepochopiteľné, prečo je nutné cenzurovať, vymazávať a zakazovať. Diskusia je predsa vždy prospešná, posúva nás. Moje bohaté životné skúsenosti ma naučili, že ak niekomu diskusia prekáža; a v tomto prípade k takej závažnej veci akou Marakéšska deklarácia je, treba spozornieť.
Je zrejmé, že niekomu tu ide o veľa. A ten, komu na tolerovaní Marakéšskej deklarácie záleží, má prostriedky na ovládanie obsahu médií. Vidíme to denne v televízii, v novinách aj na internete. Obsah je upravovaný a v prípade nežiaducich názorov cenzurovaný. Sme svedkami zavádzania ideológie všetkými prostriedkami, cez diplomaciu a politikov, za asistencie korporátnej moci. To všetko poistené prácou tretieho sektora a servírované širokým masám cez médiá. Všetko, čo narúša hladký priebeh implementácie je vymazané, kritika umlčaná.
Priatelia, buďme ostražití. Máme tu dočinenia s mocnými.
Čísla vzhliadnutí môjho videa, (napriek cenzúre) však ukazujú, že je nás mnoho ktorým to, čo sa deje nie je ľahostajné a ktorí sú napriek demagógii zorientovaní.”

Ďakujeme Štefanovi za TIP a informácie.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

Loading…

spracred.

Zdroj info a foto: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Korona inšpirácie

Čím viac informácií je dostupných o koronavíruse, tak si nie som istý, že má svet …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *