streda , 26 februára 2020
Home / POLITIKA / VIDEO. “EXTRÉMISTA” KUFFA verejne: KRVavá streda. KISKA VRAŽDí náš NÁROD a PSOM a MAČKÁM vylepšuje život

VIDEO. “EXTRÉMISTA” KUFFA verejne: KRVavá streda. KISKA VRAŽDí náš NÁROD a PSOM a MAČKÁM vylepšuje život

Katolícky kňaz Marián Kuffa úspešne prekonal ťažkú operáciu a je späť medzi svojimi prívržencami.

Dňa 4.11. 2018 sa vďaka Pánu Bohu mohli veriaci zúčastniť prvého verejného vystúpenie otca Mariana Kuffu po ťažkej operácii chrbtice v českom Zlíne. Otec Kuffa vystúpil v kostole sv. Mikuláša v Lendaku na podujatí Slovenského dohovoru za rodinu ” Zastavme zlo z Istanbulu.”

“Viac ako 5000 veriacich malo moznosť vypočuť si prednášky a kázeň o.Kuffu. Po sv. omši sa asi 1000 veriacich v nádherných krojoch s Pannou Mariou a svätymi na zástavách a transparentoch zúčastnilo sviečkového ružencového pochodu za odmietnutie Istanbulského dohovoru a proti hrozbám genderideológie. Na konci pochodu si mali možnosť veriaci vypočuť vyhlásenie Slovenského dohovoru za rodinu http://slovenskydohovorzarodinu.sk/vy…. O Marian ďakuje za modlitby a podporu a teší sa , že kresťanom na Slovensku nie je ľahostajný osud ich rodín a detí,” uviedol  Erik Zbiňovský za SDZR

Čitateľom DENNÍKa POLITIKA prinášame vystúpenie otca Kuffu v plnom a necenzúrovanom znení vo videu

Vo svojej kázni sa otec Kuffa vyjadril okrem  LGBTI, potratom, gender ideológii aj k prezidentovi Kiskovi takto:

“Takýchto ľudí ja voliť nebudem. Kuffa nehovorí politicky ale hodnotovo. Nevyzývam vás k nenávisti proti pánu prezidentovi ale k opatrnosti a odvahe. Takýchto ľudí nevoľte. Aj keď možno majú pekné pozlátko, pán prezident má najvyššiu dôveru na Slovensku. Ja ho voliť nebudem. Či vedome to robí, alebo nevedome, to neviem. Preto ho nesúdim. Ak vedome, vraždí náš národ. Ak nevedome, zabíja… Pán prezident Kiska v ten istý deň, 13.6.2018, schválil zákon, ktorý vylepšuje život psom a mačkám. Pre koho je prezident? Pýtam sa: pre ľudí alebo pre mačky a psov? Kuffa nie je proti psom, ale proti tomu, aby sme dali psa nad človeka. Toto pán prezident a liberálne zmýšľajúci ľudia nerozlíšili správne.”

Loading…


Otca Kuffu viaceré mainstrimové média opisujú ako “náboženského fanatika a extrémistu.”

Ako uviedol ďalej vo svojej kázni otec Kuffa, tak “13.6.2018 na krvavú stredu slovenský parlament rozhodol, že sa budú vraždiť naše deti, prišiel do parlamentu prezident Kiska a v parlamente nazval tých, ktorí bojujú proti potratom extrémistami.”

“A dokonca tí, ktorí bojujú proti genderu sú vraj fanatici. Čiže ja som podľa neho fanatik a extrémista. A ja sa pýtam, kto je fanatik a extrémista, ten kto bojuje za životy, alebo ten kto zabíja naše deti morálne alebo fyzicky? Pýtam sa. Odpovedzte si vo svojom vnútri,” dodal v kázni pred veriacimi kňaz Maroš Kuffa.

spracred.

Zdroj info a foto: TU

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pre mladíka čo zabil svojho otca tyrana žiada Gál milosť

Minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) odporučil prezidentke Zuzane Čaputovej, aby udelila milosť pre Davida Baka.

2 komentáre

  1. Je evidentné že Slavomír si neuvedomuje o čo ide o.Kuffovi možno raz daj Boh na to príde ale na teraz hanba na neho

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *