pondelok , 20 januára 2020
Home / POLITIKA / VEĽKÉ PRIZNANIE: FICOvci PROSIa KOTLEBU o podporu. ZÁRODOK novej vlády?

VEĽKÉ PRIZNANIE: FICOvci PROSIa KOTLEBU o podporu. ZÁRODOK novej vlády?

Smer sa dnes (6.11.2018) po niekoľkých dňoch vyjadril k tomu, prečo rokoval s Kotlebom pri presadzovaní novely o voľbe ústavných sudcov prostredníctvom svojho hovorcu.

Písali sme o rokovaní koalície s kotlebovcami TU – POLITOLÓG: S FAŠISTAmi rokovali FICO, DANKO, BUGÁR aj HRNKO. Je to ŠKANDÁL

„Keďže išlo o návrh ústavného zákona a vládna koalícia nedisponuje ústavnou väčšinou, boli oslovené všetky opozičné politické strany zastúpené v Národnej rade Slovenskej republiky,“ napísal médiam hovorca Smeru Ján Mažgút.

Toto oficálne vyhlásenie zo strany SMER-SD len potvrdilo viaceré dôveryhodné informácie DENNÍKa POLITIKA z okolia osôb pohybujúcich sa vo vedení zatiaľ najsilnejšej vládnej strany. Ficovci sondujú možnosti ďalšieho vládnutie po voľbách v roku 2020 a ako mimoriadne zaujímavý koaličný partner sa im javí strana Mariána Kotlebu. ĽSNS totiž funguje na obdobnom princípe ako SMER.

Loading…

“Robo povie a my zahlasujeme ako povie. Veľmi sa nediskutuje. Pár diskutujúcich síce bolo, ale sú už len bývalými poslancami. U kotlebovcov je to vraj také isté. Čo povie Kotleba, tak ostatní len urobia. A ak je to naozaj tak, tak potom keď sa v budúcnosti dohodnú Robo s Mariánom, budúca vláda je jasná a poslanci budú šlapať ako hodinky,” uviedol diskrétne pre DENNÍK POLITIKA výsoký predstaviteľ ficovcov, ktorý si z pochopiteľných dôvodov neželá byť menovaný.

“Neostáva tak nič iné, len počkáme už nejako do volieb v roku 2020 a vo vláde nakoniec bude Robo a to jeho vrece zemiakov. Hrádzu proti extrémizmu sme pri voľbe ústavných sudcov už prelomili, teraz agentúra robí prieskum na reakcie verejnosti na našu možnú budúcu spolurácu,” dodal navonok sklamane náš zdroj na záver debatky pri káve v parlamentnom bufete.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

spracred MZ

Zdroj info a foto: Fb a TU

 

Loading…

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kompletné VIDEO: TRNKA si naTOČIL POČIATKA. ČO bude naSLEDOVAŤ ?

Investigatívne centrum Jána Kuciaka poskytlo video nahrávku generálneho prokurátora SR D. Trnku s ministrom financií SR …

Jeden komentár

  1. Hahaha takúto kravinu môže vypotiť len totálne vypatlaný chorý bez mozog. Viac k tomu nie je čo dodať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *