štvrtok , 28 mája 2020
Home / SLOVENSKO / VÝZVA SK brancov: PRIDAJ sa. Naučíme ŤA ostro STRIEĽAŤ, vojenskú TAKTIKU a iné

VÝZVA SK brancov: PRIDAJ sa. Naučíme ŤA ostro STRIEĽAŤ, vojenskú TAKTIKU a iné

Na základe info, žiadosti a tipu od nášho čitateľa Jána prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA necenzúrovanú výzvu ako je zverejnili slovenskí branci na svojom FB profile pri 100. výročí vzniku Českoslovenka:

“VLASTENCI POZOR, NÁROD VÁS VOLÁ! SPLŇTE SI VAŠU POVINNOSŤ!

Odslúžte si v silách Slovenských brancov, v rámci Vášho voľného času 2 roky a my Vás naučíme ako brániť našu vlasť, rodinu aj priateľov. Staňte sa obranným mechanizmom národa a taktiež súčasťou uvedomelých, a najmä pripravených vlastencov. Splňte si vlasteneckú povinnosť voči národu, predkom, rodine a budúcim generáciám. Tvorte spoločne s nami silnú spoločnosť, ktorá dokáže odolávať krízovým situáciám a zlu, ktoré môže nastať.

Nejedná sa o žiadne dlhé mesiace mimo rodiny, práce či školy. Stačia Vám 2 roky profesionálnych jednodňových kurzov, školení a cvičení. Kurzy a cvičenia sú naplánované a premyslené tak, aby Vám to nijako neprekážalo vo Vašom bežnom živote, týkať sa budú len Vášho voľného času. Výcviková osnova je nastavená na každú druhú sobotu či nedeľu, a teda cvičenia sa prakticky konajú len každý druhý víkend. Staňte sa tak pripraveným civilistom a domobrancom národa, a tým si splňte svoju vlasteneckú povinnosť.

Po odslúžení 2 rokov, Vám zaručujeme možnosť doživotného členstva v aktívnych zálohách, a teda možnosť pokračovať vo výcviku ďalej, podľa záujmov a špecializácie, na základe vlastného výberu. Počas týchto dvoch rokov garantujeme kompletný výcvik základných bojových zručností, odborný vojenský výcvik, či prístup ku školeniam a kurzom na základe vlastnej špecializácie. Zaručujeme výcvik sebaobrany a prežitia. Ostré streľby, vojenskú taktiku, zdravovedu a fyzickú či psychickú prípravu. Medzi ďalšie pozitíva patrí to, že sa automaticky stávate doživotným členom bratstva, ktorého účasť v patričnej uniforme a vyznamenaní odslúžilca 2 ročnej služby vlasti je vítaná na všetkých ceremóniách, či interných oslavách a stretávkach.

Napíšte nám správu na email: slovenskibranci.nabor@gmail.com, poprípade volajte na telefónne číslo: 0911 445 830, a my Vás budeme radi informovať, čo ďalej. Vitaj u nás. Vstaň a poď k nám!”

Fotky z cvičení brancov:

 

Ďakujeme Jánovi za TIP.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

spracred.

Zdroj info a foto: youtube, fb slovenskí branci

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rúška nebudú povinné pri sobášoch a prijímacích či záverečných skúškach, hygienici udelili výnimku

Od júna zároveň vstúpi do platnosti výnimka pre žiakov všetkých ročníkov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami na základných školách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *