utorok , 11 augusta 2020
Home / POLITIKA / VIDEO: Ako KOllár a KOTleba vypálili rybník FICOvi

VIDEO: Ako KOllár a KOTleba vypálili rybník FICOvi

Video, ktoré má údajne dokazovať, že Boris Kollár (šéf Sme rodina) sa s Mariánom Kotlebom (šéf ĽSNS) dohaduje ako budú voliť pri zmene Ústavy vo veci voľby sudcov Ústavného súdu zverejnil Denník N.

“Najprv mnoho zákulisných informácií a indícií o tom, ako sa Marian Kotleba a Boris Kollár spojili pri zmene spôsobu voľby ústavných sudcov s vládnou koalíciou, potom opozícia, ktorá žiadala, prosila aj vyzývala na zastavenie zmeny, a napokon hlasovanie, v ktorom koalíciu Smer, SNS a Most-Híd žiadna z opozičných strán nepodporila.

Utorok bol jeden z najbúrlivejších dní v parlamente od pádu vlády Ivety Radičovej a skomplikoval ambície Roberta Fica skončiť svoju kariéru na Ústavnom súde,” píše ďalej Denník N.

Nech je pravda akákoľvek (o čom rokovali B. Kollár a M. Kotleba nikto okrem nich asi nevie), isté je že spoločným hlasovaním strán Sme rodina a ĽSNS “vypalíli rybník” šéfovi SMER-SD Róbertovi Ficovi a pravdepodobne tým expremérovi nadobro zavreli únikovú cestu z politiky na čelo Ústavného súdu SR do Košíc.

Ďakujeme Mirovi za TIP.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk alebo formou SMS na 0950 857 893

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA

spracred.

Zdroj info a foto: youtube, fb, denník N

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Remišová by ako líderka Za ľudí kládla dôraz na regióny, v spájaní s inými stranami riešenie nevidí

Ministerka Veronika Remišová chce v koalícii razantnejšie presadzovať návrhy strany v ekonomickej oblasti a v zdravotníctve.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *