streda , 2 decembra 2020
Home / Bulvárne / 124 mŕtvych a vláda MLČÍ. CHOROBA z Afriky prináša SMRŤ Európanom

124 mŕtvych a vláda MLČÍ. CHOROBA z Afriky prináša SMRŤ Európanom

Už 124 mŕtvych a vláda mlčí. Písali sme o tom už pred troma rokmi – TU. DENNÍK POLITIKA a mnohí naši redaktori mali z otvorenia tejto témy na našich stránkach veľké problémy. To vyústilo aj do stavu, že viacerí naši redaktori boli z existenčných dôvodov po publikovaní tejto témy nútení opustiť našu redakciu.

Dnes však o tejto téme píšu aj iní a dokonca ja v Čechách v hlavných novinách TU – Na západonilskou horečku zemřeli v Evropě další lidé.

To len potvrdzuje, že DENNÍK POLITIKA prinášal a stále prináša svojím čitateľom pravdivé informácie. Aj TU – Danajský dar IMIGRANTOV z Afriky? Žena v ČESKU umrela na západonílsku horúčku

Na Slovensku je však stále ohľadom tejto vážnej choroby “ticho po pěšine”

“Od začátku letošního roku už v Evropě onemocnělo 1 670 lidí, z toho 1 266 v zemích Unie, a 124 lidí už zemřelo. V pátek zveřejnilo centrum informaci, že jen v týdnu od 21. do 27. září přibylo v Evropské unii dalších 132 nakažených a devět úmrtí.”

Zdroj: https://ostrava.idnes.cz/zapadonilska-horecka-cesko-nakaza-umrti-statistika-evropa-breclav-1dt-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180929_183037_ostrava-zpravy_pas

spracred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V sídle Penty zasahovali policajti so samopalmi, Haščáka zadržali a obvinili z prania špinavých peňazí

Polícia zasahuje v bratislavskom Digital Parku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *