streda , 5 augusta 2020
Home / POLITIKA / Švec dementuje Mečiara. Aktuality.sk dezinformujú

Švec dementuje Mečiara. Aktuality.sk dezinformujú

“Dezinformačná stránka Aktuality.sk dnes uverejnila článok pod názvom „Vladimír Mečiar sa môže spojiť s Kotlebovými konkurentmi“. Tomáš Kyseľ v článku, okrem iných nezmyslov, konštatuje: „Podľa informácií Aktuality.sk Mečiar už dlhšie komunikuje o prípadnej predvolebnej spolupráci so Slovenským hnutím obrody (SHO), ktoré vedie Róbert Švec.“

Toto konštatovanie je hlúpe a lživé, ako celý uverejnený článok plný konšpirácie a výmyslov. V súčasnosti neprebieha žiadna komunikácia medzi mnou a Vladimírom Mečiarom o predvolebnej spolupráci. Uvedomujem si, že Slovenské Hnutie Obrody a jeho takmer 15-ročný úspešný príbeh slovenského vlastenectva je tŕňom v oku mnohých neslovenských elementov a aj takýmto spôsobom sa snažia podsúvať Slovákom klamstvá a výmysly.

A pokiaľ ide o osobu Vladimíra Mečiara, ak Vladimír Mečiar prejaví záujem o stretnutie so mnou, som pripravený sa s ním stretnúť a porozprávať sa. Ale, to, že sa s niekým stretnem a budem sa s ním rozprávať, nie je nič negatívne, ale práve naopak, je to prejav slobody ducha a rešpektovania iných,” uviedol Róbert Švec, kandidát na prezidenta SR.

Stanovisko R. Šveca sme čitateľom DENNÍKa POLITIKA priniesli v úplnej a necenzúrovanej forme.

spracred.

Zdroj foto: P. Kapusta z článku: Mečiar avizuje vznik novej národnej strany, bude jej pomáhať

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOKujúce odhalenia: Agent Kyselica, agent Šťastný a 307 agentov s krycou legendou sudca

Korupcia, vypaľovanie kandidátov na sudcov a iné podozrenia zo závažnej trestnej činnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *