streda , 26 februára 2020
Home / SLOVENSKO / AKTUALIZUJEME HORÚCU SPRÁVU: V EURÓPE ZAČALA VOJNA! EURÓPA MOBILIZUJE!

AKTUALIZUJEME HORÚCU SPRÁVU: V EURÓPE ZAČALA VOJNA! EURÓPA MOBILIZUJE!

KHUL STÁLE VYPOVEDÁ NA POLÍCII – EURÓPA MOBILIZUJE!

AKTUALIZUJEME Horúcu správu: V EURÓPE ZAČALA VOJNA !!!

Turecký novinár Mehmet Akhul je aj naďalej na výsluchu v Policajnom riaditeľstve v jordánskom Ammáne. Informácie, ktoré zverejnil prostredníctvom káhirského denníka Al Ahram, ako aj prostredníctvom televíznej stanice Al Jezeera doslova naštartovali policajné akcie v presne špecifikovaných lokalitách Nemecka a Veľkej Británie.

V Nemecku v mestách Darmstadt, Offenbach a Hanau (všetko v bezprostrednej blízkosti Frankfurtu nad Mohanom) a vo Veľkej Británii v Leicestri, Coventry a Birminghame.

Akhul podrobne popísal organizačnú štruktúru bojovníkov tzv. Islamského štátu (kalifátu)(ISIS) v Európe. Takzvaní utečenci z vojnových oblastí sú v skutočnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a deťmi, ktorí nadväzujú kontakty s už existujúcimi štruktúrami, ktoré v Európe už pôsobia.

Vojna v Európe sa začala“ vyhlásil operačný dôstojník policajného veliteľstva v južnom Hessensku po rozsiahlej akcii odhaľujúcej rozsiahlu sieť moslimských vojenských štruktúr v Nemecku. „Toto je výsledok rannej mimoriadnej porady riaditeľstiev troch susedných spolkových krajín“, dodal. Jeho britskí kolegovia podnikli po Akhulovom svedectve operatívny zásah, odhaľujúci sieť moslimských partizánov v oblasti Midlands. Pripravovali teroristické útoky a sabotážne akcie po celej krajine, čo má byť začiatok prenesenia bojov z Blízkeho východu do Európy.

Ako Akhul uvádza vo svojom príspevku v Al Ahram z dnešného rána, tzv. utečenci komunikujú väčšinou cez dubajského operátora firmy Etisalat, ktorá do dnešného obeda zablokovala niekoľko desiatok tisíc účtov, ktoré komunikovali neustále len a výlučne cez roamingových partnerov v Európe. Kontrola a odpočúvanie telefonátov začalo policajnými orgánmi v nemeckej spolkovej krajine Hessensko, kde je najviac teroristických buniek ako aj vo Veľkej Británii.

Podľa svedectva Akhula je v Európe odhadom viac ako 450 tisíc bojovníkov ISIS, z ktorých je približne 80% aktívnych. Ostatní sa skrývajú, alebo sú mimo kontroly veliteľov ISIS.

“Maďarská armáda je v stave pohotovosti a pripravená na násilný zásah v prípade narušenia hraníc”, vyhlásil premiér Orbán.

Mehmet Akhul je momentálne (situácia o 18:30) na policajnom riaditeľstve v Ammane a podľa hovorcu policajného riaditeľstva sa stále nevie, kedy a za akých okolností bude prepustený.

Informácie čerpáme zo zdrojov Ammánskej pobočky Al Jazeera ako aj od spolupracovníkov v Káhire a Ammáne.

Bodo Greim

Spolupracovník DENNÍKa POLITIKA

Tento príspevok o 20.40 aktualizuje horúcu správu: V EURÓPE ZAČALA VOJNA !!!

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Izraelský premiér Netanjahu oznámil výstavbu nových domov na Západnom brehu Jordánu

Benjamin Netanjahu chce oživiť plán stavby stoviek bytových jednotiek v oblasti E1 pri Jeruzaleme.

8 komentárov

 1. Aktualizace 24. 10. 2015: Tento článek rozebírá krok Maďarska k ochraně před islámskou invazí a také hlubší skutečnosti o podstatě islámu, aby si každý mohl udělat obraz do čeho jde 😉

 2. Nebojte, ked sa vsetci zjednotime spojime tak zvitazime. V jednote je sila.

 3. dolarove spicli ala CIA USA.

 4. Marian Zaboj Redaktor

  Oznamujeme čitateĺom DENNÍKa POLITIKA, že FB dnes (22.11.2015) blokol zdieľanie tohto nášho článku  DENNÍK POLITIKA – VŽDY A VŠADE PRVÝ. Argumenty a fakty. Zároveň FB blokol aj zdieľanie všetkých ďalších článkov z DENNÍKa POLITIKA.  Hackeri tiež napádajú náš web. Náš web je 
  https://www.dennikpolitika.sk
  INFORMUJTE nás, či články z DENNÍKa POLITIKA
  môžete
  alebo nemôžete
  zdieľať na
  FACEBOOKu.
  Prípadne navrhnite riešenie vzniknutej situácie. Ďakujeme!!!
  tipydodennika@dennikpolitika.sk
  Svedčí to jednoznačne o tom, že podávaním pravdivých nestranných a nezávislých správ sme šliapli na kurie oko viacerým. Naši spoulpracovníci zisťujú, komu až tak veľmi DENNÍK POLITIKA vadí.
  Budeme vás priebežne informovať. Peknú nedeľu praje 
  redakcia DENNÍKa POLITIKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *