Home / SLOVENSKO / Pri výbere drogérie Slováci už osem rokov najviac veria dm drogerie markt

Pri výbere drogérie Slováci už osem rokov najviac veria dm drogerie markt

11.12.2023 (SITA.sk) – Podľa najrozsiahlejšieho prieskumu spotrebiteľskej dôvery zostáva dm jednotkou medzi obchodníkmi v kategórii drogérií. Prvenstvo a ocenenie Najdôveryhodnejšia značka vďaka takmer dvom tretinám respondentských hlasov v tejto kategórii získala už po ôsmykrát.

Mená víťazov zazneli na galavečeri dňa 30. novembra, kde ocenenie pre dm s vďakou prevzala regionálna manažérka Romana Fedorová: „Ďakujeme, dôvera spotrebiteľov je pre nás veľmi cenná a nesmierne si vážime, že pretrváva už niekoľko rokov. Našou ponukou, službami a aktivitami udržateľného a zodpovedného podnikania sa budeme aj naďalej usilovať pestovať ju a naše dobré vzťahy so zákazníkmi nesklamať.“

Respodnentov prieskumu Najdôveryhodnejšia značka 2023, uskutočneného nezávislou výskumnou agentúrou NielsenIQ, tvorila reprezentatívna vzorka dvetisíc slovenských spotrebiteľov, ktorá hodnotila vždy desať najsilnejších značiek s najvyšším objemom predaja v danej kategórii. Celkový počet tento rok predstavoval viac ako 700 značiek vyhodnocovaných v 85 kategóriách. Víťazné značky môžu počas nasledujúceho roka pri svojej propagácii využívať logo Najdôveryhodnejšia značka.

Informačný servis

Viac k témam: Najdôveryhodnejšia značka, PR
Zdroj: SITA.sk – Pri výbere drogérie Slováci už osem rokov najviac veria dm drogerie markt © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nie je tu žiadny vzťah nadradenosti ani podradenosti, hovorí Fico o Pellegrinim. Premiér sa vyjadril aj k Trestnému zákonu

Ústavný súd SR musí podľa premiéra povedať, čo je ústavné a čo nie v novele Trestného zákona.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *