Home / SLOVENSKO / V Kozelníku platí mimoriadna situácia, z útesu nad cestou sa uvoľnili balvany (foto)

V Kozelníku platí mimoriadna situácia, z útesu nad cestou sa uvoľnili balvany (foto)

14.11.2023 (SITA.sk) – V obci Kozelník v okrese Banská Štiavnica platí od pondelka od 14:00 mimoriadna situácia, vyhlásená bola v súvislosti s degradáciou skalného útesu v svahu nad cestou prvej triedy I/51. Informovala o tom v utorok polícia na sociálnej sieti.

Na vodičov prechádzajúcich obcou tak približne po dobu štyroch týždňov čakajú dopravné obmedzenia, dôvodom sú práce zamerané na odstránenie havarijného stavu.

Premávka bude počas avizovaného obdobia riadená dopravným značením a v potrebnom čase aj príslušníkmi policajného zboru či poverenou osobou. Polícia preto upozorňuje účastníkov cestnej premávky, aby rátali s prípadným zdržaním a rešpektovali dopravné značenie, ako aj pokyny polície či osôb určených na reguláciu dopravy.

Viac k témam: Mimoriadna situácia, zosuv svahu
Zdroj: SITA.sk – V Kozelníku platí mimoriadna situácia, z útesu nad cestou sa uvoľnili balvany (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini odcestuje na pracovnú cestu do Česka, stretne sa s predstaviteľmi senátu aj prezidentom Pavlom

Súčasťou zahraničnej cesty bude aj kladenie vencov na Národnom pamätníku na Vítkove a položenie kytice k pamätnej tabuli Alexandra Dubčeka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *