Home / SLOVENSKO / Danko plánuje predstaviť Ficovi nominanta na ministra športu a cestovného ruchu, povedal aj jeho meno

Danko plánuje predstaviť Ficovi nominanta na ministra športu a cestovného ruchu, povedal aj jeho meno

2.11.2023 (SITA.sk) – Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko plánuje premiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD) predstaviť nominanta na ministra športu a cestovného ruchu.

Ako Danko uviedol pre Hospodárske noviny, šéfom zatiaľ nevzniknutého rezortu by mal byť Dušan Keketi. Ministerstvo športu a cestovného ruchu by malo vzniknúť začiatkom budúceho roku.

Dušan Keketi študoval na Ekonomickej Univerzite v Bratislave, na Obchodnej fakulte, odbor obchod a marketing a špecializoval sa na zahraničný obchod. V minulosti pôsobil ako riaditeľ marketingu a člen vedenia spoločnosti Škoda Auto Slovensko a v období rokov 2004 – 2015 pôsobil v spoločnosti Unicredit Leasing Slovakia. Od roku 2021 je predsedom predstavenstva spoločnosti Letisko Milana Rastislava Štefánika – Airport Bratislava.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Minister športu a cestovného ruchu, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS), Predseda strany Smer-SD, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk – Danko plánuje predstaviť Ficovi nominanta na ministra športu a cestovného ruchu, povedal aj jeho meno © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Politológ: Od novozvoleného prezidenta sa veľa neočakáva

Peter Pellegrini bude podľa politológa stále akoby členom vládnej koalície, no môže aj prekvapiť.

Jeden komentár

  1. Dusan Keketi chytal za Spartak Trnava a dokonca aj za repre…tento je jeho menovec ci?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *