štvrtok , 6 mája 2021
Home / SLOVENSKO / “Terorista“ podal trestné oznámenie na Kisku

“Terorista“ podal trestné oznámenie na Kisku

Pred časom obletela Slovensko správa, kde mladý muž z Kysúc na internete zverejnil inzerát, kde vyzýval na fyzickú likvidáciu utečencov za finančnú odmenu. Mladému mužovi za to hrozí 2-6 rokov za mrežami. Za žart, ktorý ani len nemá logický predpoklad, pretože odmena činila 25€. Mexickí detskí vrahovia na ulici dostávajú viac za vraždu ľudí, nie to ešte na Slovensku, kde by podobný čin vyšiel skôr na tisíce, ale zvykli sme si, že polícia rieši absolútne absurdity miesto skutočných trestných činov, medzi ktoré môžeme radiť i činnosť našich politikov a ich rozkrádanie majetkov všetkých Slovákov.

“Terorista“ Dávid K.(19) však nedávno kontroval trestným oznámením na prezidenta SR Andreja Kisku. Podľa jeho slov Kiska reálne napĺňa skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady: „Prezident Andrej Kiska reálne napĺňa skutkovú podstatu trestného činu vlastizrady, pretože Slovensko zaťahuje pomaly do vojny a taktiež zvyšuje svojimi verejnými vystúpeniami k utečeneckému problému, ktoré Slovensko nemá šancu obstáť a tým vlastne postupuje proti svojmu národu. Budovanie základni NATO, ktoré budú ako prvé cieľom potencionálnho nepriateľa je vážna zrada na tomto národe. Táto bábka by mala okamžite odstúpiť. Vieme dobre, že skutočný prezident je Martin Bútora, ktorý len riadi Kisku “. Na otázku či si myslí, že trestné oznámenie bude zamietnuté odpovedal: Neverím, že prejde, tieto bábky západu a sionistov sú chránené ako zver a na nich zákon neplatí. Platí len na obyčajný plebej, pretože tí hore si nadstavujú pravidla tak, aby platili pre všetkých len pre nich nie. Mojím zámerom bolo ľudí povzbudiť aby sa prestali báť a spoločne postupovali proti tejto zhubnej pliage, ktorá reálne ohrozuje ľudí a nie nejaký inzerát, ktorý mal byť len na pobavenie a bol bez reálneho základu“.

 kurnava

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Minister zahraničných vecíprijal končiaceho talianskeho veľvyslanca Meucciho

Gabriele Meucci na Slovensku pôsobil viac ako štyri roky.

2 komentáre

 1. Marian Zaboj Redaktor

  Oznamujeme čitateĺom DENNÍKa POLITIKA, že FB dnes (22.11.2015) blokol zdieľanie tohto nášho článku  DENNÍK POLITIKA – VŽDY A VŠADE PRVÝ. Argumenty a fakty. Zároveň FB blokol aj zdieľanie všetkých ďalších článkov z DENNÍKa POLITIKA.  Hackeri tiež napádajú náš web. Náš web je 
  https://www.dennikpolitika.sk
  INFORMUJTE nás, či články z DENNÍKa POLITIKA
  môžete
  alebo nemôžete
  zdieľať na
  FACEBOOKu.
  Prípadne navrhnite riešenie vzniknutej situácie. Ďakujeme!!!
  tipydodennika@dennikpolitika.sk
  Svedčí to jednoznačne o tom, že podávaním pravdivých nestranných a nezávislých správ sme šliapli na kurie oko viacerým. Naši spoulpracovníci zisťujú, komu až tak veľmi DENNÍK POLITIKA vadí.
  Budeme vás priebežne informovať. Peknú nedeľu praje 
  redakcia DENNÍKa POLITIKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *