Home / SLOVENSKO / Muž utrpel hrudné poranenia nožom, polícia zadržala 14-ročného mladíka (foto)

Muž utrpel hrudné poranenia nožom, polícia zadržala 14-ročného mladíka (foto)

26.6.2023 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície v Košiciach začal trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví v súvislosti s útokom ostrým predmetom na 19-ročného mladíka.

Ako na sociálnej sieti informovala košická krajská polícia, v nedeľu večer našli policajti obvodného oddelenia Nad Jazerom a pohotovostnej motorizovanej jednotky na schodisku obytného domu zranenú osobu.

Devätnásťročný muž utrpel poranenia ostrým predmetom na rukách a hrudníku, a podľa predbežného vyjadrenia lekárov sa zo zranení bude liečiť viac ako 40 dní.

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Lenka Ivanová, policajti v jednom z bytov zadržali a na osobnej slobode obmedzili 14-ročného mladíka, ktorý je podozrivý zo spáchania trestného činu ublíženia na zdraví. Po vykonaní potrebných procesných úkonov bol umiestnený do cely policajného zaistenia, pretože konaním mohlo u poškodeného dôjsť k poškodeniu orgánu dôležitého pre život.

Stopy, ktoré boli na mieste činu, boli zaistené a zaslané na kriminalisticko-expertízne skúmanie. Hovorkyňa dodala, že vzhľadom na prebiehajúce úkony, aby nebol zmarený účel trestného konania, bližšie ani podrobnejšie informácie nateraz nie je možné poskytnúť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: košická polícia, Krimi, Útok nožom
Zdroj: SITA.sk – Muž utrpel hrudné poranenia nožom, polícia zadržala 14-ročného mladíka (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Horskí záchranári zasahovali vo Vysokých Tatrách, pod vrcholom Kriváňa zomrel po páde a zranení hlavy turista

Na mieste začali okolití svedkovia s oživovaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *