Home / SLOVENSKO / V obci Oslany vybuchol bankomat, polícia okamžite rozbehla pátranie po páchateľoch (foto)

V obci Oslany vybuchol bankomat, polícia okamžite rozbehla pátranie po páchateľoch (foto)

4.5.2023 (SITA.sk) – V ranných hodinách vybuchol v obci Oslany (okres Prievidza) bankomat. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti. Policajné hliadky miesto výbuchu zabezpečili a po páchateľoch skutku rozbehla polícia okamžite pátranie.

„Na mieste sa ešte v súčasnosti vykonáva obhliadka miesta činu aj za prítomnosti experta z Kriminalistického a expertízneho ústavu Policajného zboru v Bratislave a taktiež policajného pyrotechnika a psovoda. Výška spôsobenej škody nebola zatiaľ presne určená,“ uviedla k prípadu polícia.

Prievidzská polícia začala trestné stíhanie vo veci trestných činov všeobecného ohrozenia, poškodzovania cudzej veci a krádeže.

„Žiadame prípadných svedkov tejto udalosti, aby akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k jej objasneniu, oznámili na ktoromkoľvek policajnom útvare alebo na známom čísle 158,“ dodala polícia.

Viac k témam: Bankomat, Neznámy páchateľ
Zdroj: SITA.sk – V obci Oslany vybuchol bankomat, polícia okamžite rozbehla pátranie po páchateľoch (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *