Home / SLOVENSKO / Raši: Z SaS sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby tri roky nebola súčasťou vlády (video)

Raši: Z SaS sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby tri roky nebola súčasťou vlády (video)

3.5.2023 (SITA.sk) – Zo strany Sloboda a Solidarita sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby takmer tri roky nebola súčasťou vládnej koalície. Na tlačovej besede to v stredu skonštatoval podpredseda strany Hlas-SD Richard Raši.

Zmenou názvu nič neprekryjú

Podľa neho by strana nemala zmenou názvu a tvrdením, že „menia hru“ prekrývať, že nesie zodpovednosť za aktuálny stav štátu.

„Ich doterajšia hra vyústila do toho, ako sa majú podnikatelia,“ povedal Raši s tým, že mnoho podnikateľov, ktorých záujmy mal brániť práve SaS zbankrotovalo. „Ich hra bola doteraz o tom, kde Slovensko vo všetkých medzinárodných porovnaniach skončilo,“ skonštatoval Raši.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Odsúhlasili plán obnovy

Zároveň Raši kritizoval SaS aj pre výroky o stavbe národnej nemocnice v Bratislave a poskytovaní peňazí regionálnym nemocniciam.

„Strana SaS bola tá, ktorá odsúhlasila plán obnovy aj s nerealizovateľnou výstavbou Rászoch,“ skonštatoval Raši s tým, že strana teraz hovorí o niečom inom, ako pôvodne schválila. „Sú plní výborných nápadov, ktorý ani jeden nezrealizovali, keď boli vo vláde,“ dodal Raši.

Viac k témam: Hegerova vláda, Nemocnica Rázsochy, Pád menšinovej vlády Eduarda Hegera, Plán obnovy a odolnosti, Podpredseda strany Hlas-SD
Zdroj: SITA.sk – Raši: Z SaS sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby tri roky nebola súčasťou vlády (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ficov atentátnik Juraj Cintula putuje do väzby, sudca sa stotožnil s návrhom prokurátorky (video+foto)

Sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu neprijal písomný sľub obvineného.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *