Home / SLOVENSKO / Raši: Z SaS sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby tri roky nebola súčasťou vlády (video)

Raši: Z SaS sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby tri roky nebola súčasťou vlády (video)

3.5.2023 (SITA.sk) – Zo strany Sloboda a Solidarita sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby takmer tri roky nebola súčasťou vládnej koalície. Na tlačovej besede to v stredu skonštatoval podpredseda strany Hlas-SD Richard Raši.

Zmenou názvu nič neprekryjú

Podľa neho by strana nemala zmenou názvu a tvrdením, že „menia hru“ prekrývať, že nesie zodpovednosť za aktuálny stav štátu.

„Ich doterajšia hra vyústila do toho, ako sa majú podnikatelia,“ povedal Raši s tým, že mnoho podnikateľov, ktorých záujmy mal brániť práve SaS zbankrotovalo. „Ich hra bola doteraz o tom, kde Slovensko vo všetkých medzinárodných porovnaniach skončilo,“ skonštatoval Raši.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Odsúhlasili plán obnovy

Zároveň Raši kritizoval SaS aj pre výroky o stavbe národnej nemocnice v Bratislave a poskytovaní peňazí regionálnym nemocniciam.

„Strana SaS bola tá, ktorá odsúhlasila plán obnovy aj s nerealizovateľnou výstavbou Rászoch,“ skonštatoval Raši s tým, že strana teraz hovorí o niečom inom, ako pôvodne schválila. „Sú plní výborných nápadov, ktorý ani jeden nezrealizovali, keď boli vo vláde,“ dodal Raši.

Viac k témam: Hegerova vláda, Nemocnica Rázsochy, Pád menšinovej vlády Eduarda Hegera, Plán obnovy a odolnosti, Podpredseda strany Hlas-SD
Zdroj: SITA.sk – Raši: Z SaS sa stáva „Saska“ a tvári sa, ako keby tri roky nebola súčasťou vlády (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *