Home / SLOVENSKO / Už v máji odpáli v Bratislave svoj koncert Five Finger Death Punch

Už v máji odpáli v Bratislave svoj koncert Five Finger Death Punch

9.3.2023 (SITA.sk) – Americká metalová skupina z Las Vegas Five Finger Death Punch (5FDP) vyráža na svetové turné. Medzi svoje zastávky zaradila aj Bratislavu! 5FDP sú zážitkom pre všetkých, ktorí ocenia gitarové umenie, majstrovskú hru na bicie a mohutný spevácky prejav.

Five Finger Death Punch momentálne patria k tomu najlepšiemu, čo si z metalovej hudby viete vypočuť. Ich albumy dosahujú zlaté a platinové predaje, skupina vypredáva haly po celom svete a jej hudobné videá majú na YouTube stovky miliónov pozretí.

Posledných 10 rokov 5FDP opakovane získavajú tie najprestížnejšie ocenenia ako – skupina roka, skladba roka, basgitarista a bubeník roka či klip roka. Okrem týchto hudobných ocenení, sú držiteľmi prestížnej ceny od Asociácie armády spojených štátov, ktorú pred nimi z hudobnej brandže získal len Elvis Presley.

Na svoje svetové turné 2023 ich prizvala aj legendárna Metallica, ku ktorej ich často prirovnávajú. A práve z tohto turné si Five Finger Death Punch „odskočia“ odohrať koncert do Bratislavy!

5FDP sú považovaní za druhú najväčšiu metalovú skupinu na svete a ich fanúšikovia ich zbožňujú nielen pre hudbu a nezameniteľný hlas speváka Ivana Moodyho, ale aj pre ich texty, celkový image a lifestyle.

Koncert sľubuje nezabudnuteľný zážitok, na ktorom nesmú chýbať fanúšikovia tejto kapely a tiež fanúšikovia metalu. Energiu ich hudobného umenia si môžete naplno vychutnať už 31. mája 2023 v Tipos Aréne v Bratislave.

Vstupenky na koncert Five Finger Death Punch v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave dňa 31. 5. 2023 kúpite v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk.

FIVE FINGER DEATH PUNCH
31. MÁJ 2023 / TIPOS ARÉNA / BRATISLAVA
Vstupenky sú už v predaji v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk

Informačný servis

Viac k témam: Five Finger Death Punch, Hudba, Koncert
Zdroj: SITA.sk – Už v máji odpáli v Bratislave svoj koncert Five Finger Death Punch © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda má záujem postaviť novú väznicu neďaleko Rimavskej Soboty, podľa Suska môže slúžiť aj na iné účely

rojekt mal pôvodne stáť podľa odhadov zhruba 55 miliónov eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *