Home / SLOVENSKO / Vyhrajte 10-násobok vášho nákupu s Ternom

Vyhrajte 10-násobok vášho nákupu s Ternom

18.1.2023 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Terno real estate a Rádio Expres vyhlásili súťaž Bločkobranie. Za nákup v ktorejkoľvek predajni Terno od 20. januára do 3. februára 2023 môžu zákazníci vyhrať až desaťnásobok hodnoty svojho nákupu. Stačí nakúpiť v Terne, odfotiť pokladničný blok, poslať ho do Rádia Expres a zdvihnúť telefón. Každý deň počas vysielania vyžrebujú jedného výhercu 10-násobnej finančnej odmeny. Výhernú sumu dostane výherca na svoj bankový účet. V prípade, že je držiteľom vernostnej karty Terno, získa bonus navyše.

Zákazníci, ktorí v období od 20. januára do 3. februára 2023 nakúpia v ktorejkoľvek predajni Terno, majú možnosť vyhrať až desaťnásobok hodnoty uskutočneného nákupu. Podmienkou je, aby po zaplatení odfotili svoj pokladničný blok a poslali ho prostredníctvom aplikácie WhatsApp na telefónne číslo 0950 222 220. Moderátori Rádia Expres vyhlásia každý pracovný deň od 23. januára do 3. februára víťaza. Žrebovanie bude prebiehať počas rannej šou Hemendex medzi ôsmou a deviatou hodinou. Výherca bude vyžrebovaný náhodným výberom. Ak počas živého vysielania zdvihne vyžrebovaný šťastlivec telefón, získa dennú výhru – desaťnásobok hodnoty nákupu uvedenej na pokladničnom účte (vrátane DPH). Pri použití vernostnej karty pri nákupe získava bonus. Žrebuje sa z pokladničných blokov nie starších ako 24 hodín od predchádzajúceho žrebovania. Výnimku tvoria pondelkové žrebovanie, kde zákazníci môžu poslať pokladničné bloky už od piatku predchádzajúceho týždňa. Čím viac zákazníci nakúpia, tým viac vyhrajú. Viac informácií nájdu zákazníci na web stránke spoločnosti Terno real estate, www.terno.sk/blockobranie

Veľa šťastia! Každý deň ho niekto bude mať.

Informačný servis

Viac k témam: Bločkobranie, PR, Rádio Expres
Zdroj: Webnoviny.sk – Vyhrajte 10-násobok vášho nákupu s Ternom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Gymnazisti z Nového Mesta nad Váhom sa namiesto vyučovania h3kovali

Študenti Gymnázia M. R. Štefánika sa včera neučili. Do školy zavítali známi influenceri v rámci preventívneho projektu H3KNISA a na viacerých workshopoch v malých skupinkách debatovali na rôzne témy, o ktoré sa zaujímajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *