Home / SLOVENSKO / Vozidlo dopravnej zdravotnej služby, ktoré prevážalo 95-ročnú ženu, sa zrazilo s kamiónom (foto)

Vozidlo dopravnej zdravotnej služby, ktoré prevážalo 95-ročnú ženu, sa zrazilo s kamiónom (foto)

9.6.2022 (Webnoviny.sk) – Nočná dopravná nehoda dvoch vozidiel na ceste I/11 v Žiline mala tragické následky pre 95-ročnú ženu, ktorá po prevoze do nemocnice zomrela. Informoval o tom žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Žena bola pasažierkou vo vozidle dopravnej zdravotnej služby, ktoré šoféroval 53-ročný vodič.

„Pri odbočovaní do žilinskej mestskej časti Vranie sa z doposiaľ nezistených príčin zrazil s nákladným motorovým vozidlom Mercedes s návesom, ktoré viedol 50-ročný vodič v smere od Kysuckého Nového Mesta,“ priblížil priebeh nehody Moravčík.

95-ročná spolujazdkyňa z vozidla Volkswagen zraneniam po prevoze do nemocnice podľahla, 53-ročný vodič utrpel zranenia s presne nezistenou dobou liečenia.

„Alkohol u vodičov vykonanými dychovými skúškami zistený nebol. V súvislosti s touto tragickou dopravnou nehodou prebieha vyšetrovanie vo veci prečinu usmrtenia,“ dodal Moravčík s tým, že ďalšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Vozidlo dopravnej zdravotnej služby, ktoré prevážalo 95-ročnú ženu, sa zrazilo s kamiónom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mladý motocyklista prišiel v Košiciach o život, zišiel z cesty a narazil do stĺpu verejného osvetlenia (foto)

Z doposiaľ nezisteného dôvodu prešiel do protismeru, zišiel z cesty na trávnatý povrch a tam narazil do stĺpu verejného osvetlenia.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    kamionov na slovenskych cestach je uz take mnozstvo, ze takmer kazdy den je jeden z nich v problemoch tykajucich sa stretu s inym vozidlom…kto chce dnes dojst v poriadku domov nech nejde domov po cesta ani autom, ani motorkou, ani bicyklom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.