Home / SLOVENSKO / Vozidlo dopravnej zdravotnej služby, ktoré prevážalo 95-ročnú ženu, sa zrazilo s kamiónom (foto)

Vozidlo dopravnej zdravotnej služby, ktoré prevážalo 95-ročnú ženu, sa zrazilo s kamiónom (foto)

9.6.2022 (Webnoviny.sk) – Nočná dopravná nehoda dvoch vozidiel na ceste I/11 v Žiline mala tragické následky pre 95-ročnú ženu, ktorá po prevoze do nemocnice zomrela. Informoval o tom žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Žena bola pasažierkou vo vozidle dopravnej zdravotnej služby, ktoré šoféroval 53-ročný vodič.

„Pri odbočovaní do žilinskej mestskej časti Vranie sa z doposiaľ nezistených príčin zrazil s nákladným motorovým vozidlom Mercedes s návesom, ktoré viedol 50-ročný vodič v smere od Kysuckého Nového Mesta,“ priblížil priebeh nehody Moravčík.

95-ročná spolujazdkyňa z vozidla Volkswagen zraneniam po prevoze do nemocnice podľahla, 53-ročný vodič utrpel zranenia s presne nezistenou dobou liečenia.

„Alkohol u vodičov vykonanými dychovými skúškami zistený nebol. V súvislosti s touto tragickou dopravnou nehodou prebieha vyšetrovanie vo veci prečinu usmrtenia,“ dodal Moravčík s tým, že ďalšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Vozidlo dopravnej zdravotnej služby, ktoré prevážalo 95-ročnú ženu, sa zrazilo s kamiónom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nivy oslávili prvé narodeniny a takmer 13 miliónov návštevníkov

30. septembra 2021 privítali Nivy svojich prvých návštevníkov. Moderné multifunkčné centrum sa za rok stalo plnohodnotnou destináciou pre moderný mestský život.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    kamionov na slovenskych cestach je uz take mnozstvo, ze takmer kazdy den je jeden z nich v problemoch tykajucich sa stretu s inym vozidlom…kto chce dnes dojst v poriadku domov nech nejde domov po cesta ani autom, ani motorkou, ani bicyklom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.