Home / SLOVENSKO / Na post trnavského župana bude kandidovať starosta obce Ratkovce a člen predsedníctva ZMOS Martin Červenka

Na post trnavského župana bude kandidovať starosta obce Ratkovce a člen predsedníctva ZMOS Martin Červenka

8.6.2022 (Webnoviny.sk) – Kandidatúru na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja v piatok oznámi Martin Červenka, starosta obce Ratkovce v okrese Hlohovec.

Je tiež členom predsedníctva Združenia miest a obcí Slovenska a podpredsedom regionálneho Združenia miest a obcí regiónu Jaslovské Bohunice.

Červenka uviedol, že jeho kandidatúru podporia desiatky starostov obcí. Vo verejnom priestore sú už jeho prvé propagačné materiály so sloganom Trnavský kraj má na viac.

Doteraz kandidatúru na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja neoznámil nikto. Ľudová strana Naše Slovensko avizovala tlačovú konferenciu s predstavením svojho kandidáta na stredu, neskôr ju pre nepriaznivé počasie zrušila.

S oznámením kandidatúry vyčkáva aj terajší župan Jozef Viskupič.

Viac k témam: Voľby do samosprávnych krajov
Zdroj: Webnoviny.sk – Na post trnavského župana bude kandidovať starosta obce Ratkovce a člen predsedníctva ZMOS Martin Červenka © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Opätovný proces v kauze Gemerský mlyn pokračuje, mohli by už čoskoro odznieť záverečné reči

Krajský súd v Bratislave v novembri 2020 rozhodol o zrušení rozsudku Okresného súdu Bratislava II, ktorý dvojicu obžalovaných uznal za vinných a vec vrátil na prvostupňový súd na opätovné prejednanie a rozhodnutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.