Home / VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY / Ako si dopriať análny sex bez starostí?

Ako si dopriať análny sex bez starostí?

Hygiena, bolesť, predsudky. To všetko sú nepríjemné myšlienky, ktoré nám víria v hlave, keď sa povie slovo anál. Nechajte ich vyfučať z hlavy a užite si rozkoš, ktorú môžete vyťažiť zo svojho tela. Vie jej poskytnúť skutočne veľa.


Čistota je základom
Obavy kvôli čistote mať netreba. Konečník je z hľadiska čistoty dokonca sterilnejším prostredím ako ženská vagína. Dôvod je prostý, vo vagíne žijú baktérie tvoriace kyslé prostredie, v konečníku je po umytí skutočne len čistá sliznica. Netreba ani žiadnu črevnú sprchu. Penis partnera nie je torpédo. Preto stačí, ak análny sex budete mať až po toalete a umyjete sa trochu hlbšie ako obvykle. V tom prípade sa už nemusíte báť nečistôt ani zápachu.

Loading…

Bolesť
Análny sex nebolí. Na jeho zlej povesti sa podpísali necitliví muži a prípadné zdravotné problémy. Ak netrpíte hemoroidmi, ktorých prevencia je práve masáž konečníka, nemáte žiadny zápal, ani trhlinky, análny sex bolieť nemôže. Penis nie je tak veľký, aby vám spôsobil ujmu na tele. Jediné je však potrebné, dodatočné vlhčenie. Konečník sa sám na rozdiel od vagíny nezvlhčuje. Ak partner nemá dostatok prostatickej tekutiny, použite lubrikant, alebo lacnú alternatívu v podobe vazelíny z lekárne. Je rovnako spoľahlivá ako lubrikant, ale pre peňaženku nevýslovne prijateľnejšia. Potom stačí už len opatrne uvoľniť konečník pomalou masážou a práve análny sex preverí, ako je váš partner citlivý.
Normálna súčasť milovania
V európskej „kresťanskej kultúre“ je považovaný análny sex stále za praktiku proti dobrým mravom. Netreba to však brať celkom doslovne. Análny sex je už bežnou súčasťou spální milencov, ktorí si vedia potešenie z ich tiel náležite užiť. Rozhodne nebudete patriť k deviantom a zvrhlíkom, skôr k milostným labužníkom.
Prečo sa vám anál bude páčiť?
Análny sex nie je len jednostranná cesta potešenia pre partnera. Ženy, ktoré prekonali zábrany, pochopili, že je to spojenie vrcholne intímne a rozkošnícke. Pri tejto praktike penis dráždi vagínu z inej strany, čo sa prejaví na vzrušení. Samozrejme zatiaľ si môžete dráždiť klitoris sama, alebo zapojiť partnera. Variácií je naozaj mnoho a ide len o to, nechať starosti bokom a vyjsť v ústrety análnemu poznávaniu.

Kliknite na obrázok a uvidíte naozaj zaujímavé video 🙂

Ďakujeme Klárke za TIP.

Zaujímavé TIPY do DENNÍKa POLITIKA  honorujeme  v spolupráci s naším partnerom na  reklamné plochy a PR články čiastkou  od 10 do 100 EUR.

Vaše TIPY do DENNÍKa POLITIKA zasielajte na email: TIPYdoDENNIKA@dennikpolitika.sk  

NECENZUROVANÉ SPRÁVY ALEBO BULVÁR – prečítajte si, čo je DENNÍK POLITIKA – TU

DENNÍK POLITIKA vznikol ako projekt skupiny nezávislých novinárov a podnikateľov s cieľom zaplniť medzeru na mediálnom trhu a poskytovať správy v takej podobe, ako boli prijaté. V praxi to znamená, že prijatá správa sa nekomentuje (ak sa nejedná o komentár), ale sa podáva v tej podobe, ako bola získaná. Nechávame na čitateľovi, aby si vytvoril svoj vlastný názor. Správy necenzurujeme a necenzurujeme a ani nelimitujeme diskusiu. V tomto sme na európskom mediálnom trhu ako jediní, čo je tvrdenie, ktoré môžeme spoľahlivo dokázať. Veríme totiž, že sloboda slova je absolútna a nie relatívna, ako to je zakotvené v trestnom zákone takmer všetkých európskych krajín, vrátane Slovenska. Ak niekto zaručuje slobodu slova, ale obmedzuje ju tým, že tresce prejavy neznášanlivosti, útoky na inú rasu, náboženstvo, či etnickú skupinu – vlastne tú deklarovanú slobodu slova ruší. Kto totiž určuje ČO JE NEZNÁŠANLIVOSŤ a ČO JE ÚTOK NA INÚ ETNICKÚ SKUPINU? Zase len niekto konkrétny a robí to po línii svojich záujmov.

Poskytujeme priestor KAŽDÉMU, každej politickej strane – a čitatelia si určite všimli, že v tomto nerobíme rozdiel. Môže niekoho nahnevať, že dávame priestor niekomu, kto kritizuje jeho postoje, ale na druhej strane dáme priestor aj na reakciu, či na vlastný príspevok. Doteraz sme ešte NIKOHO neodmietli.

Vieme o tom, že náš denník nie je pre každého. Z tohto predpokladu sme aj vychádzali. Nie každý si chce myšlienky a správy utrieďovať sám. Sú ľudia, čo potrebujú spriaznenosť a pocit spolupatričnosti. DENNÍK POLITIKA je však pre týchto ľudí sklamaním. Poskytuje priestor pre každého a je jednak VÝBEROM informácií z celého sveta a na druhej strane FÓROM na vyjadrovanie pre čitateľov.

Ak sa niekomu zdá, že informácie, ktoré uverejňujeme sú nepravdivé, zavádzajúce a zbytočne škandalózne – mimo realitu, na to máme jednu odpoveď: Môže sa stať aj to. Tak ako všade inde, aj my máme rôzne zdroje informácií, externých spolupracovníkov a chyba sa môže stať. Na druhej strane uverejňujeme informácie, ktoré neuverejní NIKTO a to preto, že má strach alebo sa snaží ich zamlčať.

Čitatelia určite vedia o existencii WIKILEAKS. Jedná sa o sumár neuveriteľne znejúcich faktov a mnoho ľudí tieto informácie nikdy nevidelo. Môžu im veriť a nemusia, nič menej tieto informácie existujú a veľmi pravdepodobne sú aj pravdivé.

Pravda zvykne bolieť najviac. To je fakt, s ktorým sme počítali pri tvorbe nášho denníka, ale práve v tomto sme sa rozhodli nespraviť ústupok a presadzovať nezávislé informovanie a slobodu slova.

Na záver:

Chcete nám pomôcť skvalitniť a zlepšiť DENNÍK POLITIKA? Chcete nám pomôcť informovať verejnosť NESTRANNE, SLOBODNE A NEZÁVISLE ešte lepšie?

Uvítame pomoc stálych prekladateľov (angličtina, francúzština, španielčina, ruština, nemčina, prípadne aj iné jazyky), tvorcov videí, grafikov, informačných analytikov, autorov článkov, programátorov, študentov žurnalistiky, novinárov, jazykových korektorov/korektorky, proste každého, kto chce nejakým rozumným spôsobom zlepšiť obsah DENNÍKa POLITIKA.

Ozvite sa nám na:

redakcia@dennikpolitika.sk

alebo na FB

spracred.

Zdroj: TU

Loading…

 

Loading…

Zdroj: TU

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa obliecť a obuť na jesennú túru

Babie leto je ešte stále ideálnym obdobím na to, aby športovec opustil telocvičňu a venoval sa športovaniu vonku - na čerstvom vzduchu. Krásna jesenná príroda dodáva dobrú náladu a motivuje k lepším výkonom.

Jeden komentár

  1. s dobrým lubrikantom sa môže chuť na analny sex zvýšiť 🙂 zvlášť sú dobré tie lubrikanty, ktoré dokážu stimulovať oboch partnerov a zvýšiť prekrvenie potrebných partií 😀 mojou srdcovkou je lubrikant od erectan-u v takej tmavej krabičke…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *