Home / SLOVENSKO / Drucker a Hlina spájajú sily, lebo vládu chaosu môže vystriedať koalícia Smeru, Hlasu a fašistov

Drucker a Hlina spájajú sily, lebo vládu chaosu môže vystriedať koalícia Smeru, Hlasu a fašistov

15.12.2021 (Webnoviny.sk) – Politická strana Dobrá voľba uzavrela Vianočnú dohodu s platformou Umiernených konzervatívcov Alojza Hlinu.

Ako na stredajšej tlačovej konferencii povedal predseda Dobrej voľby Tomáš Drucker, Hlinova platforma bude pôsobiť v strane Dobrá voľba, ktorá tým mení svoj názov na Dobrá voľba a umiernení.

Vecná, adresná a obsažná politika

V strane sa podľa jeho slov plánujú venovať predovšetkým témam zvyšovania platov zdravotníkom, učiteľom či odškodňovaniu podnikateľov. Nevylúčil ani ďalšie personálne posily.

„Sme presvedčení, že spájať sa treba a toto sú tie potrebné kroky. Naša strana je európsky orientovaná, uznávame demokraciu, konzervatívne hodnoty a hlavne umiernenosť. Ponúkame vecnú, adresnú a obsažnú politiku,“ ozrejmil Drucker.

Politický chaos Matoviča

Bývalý líder Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Alojz Hlina na tlačovej besede vyhlásil, že „vládu politického chaosu môže vystriedať koalícia Smeru-SD, Hlasu-SD a fašistov“.

Koalícia v takejto zostave by bola desivým faktom. Treba ponúknuť riešenie, aby takáto situácia nenastala a práve preto sme tu, aby sme mali na Slovensku vládu bez politického chaosu Igora Matoviča a bez Smeru-SD,“ doplnil Hlina.

Viac k témam: Predseda strany Dobrá voľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Drucker a Hlina spájajú sily, lebo vládu chaosu môže vystriedať koalícia Smeru, Hlasu a fašistov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Skončí Mazák ako predseda súdnej rady? Verejnú výzvu na jeho odstúpenie podporilo 103 sudcov

Výzvu podpísali sudcovia aktívni, ale aj emeritní sudcovia vrátane viacerých bývalých sudcov Ústavného súdu Slovenskej republiky a bývalých členov Súdnej rady SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *