Home / SLOVENSKO / Fico avizuje pred Vianocami veľký protest, ak parlament nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze (video)

Fico avizuje pred Vianocami veľký protest, ak parlament nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze (video)

1.12.2021 (Webnoviny.sk) – Strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) uvažuje o zvolaní veľkého protivládneho protestu, ktorý by sa konal ešte pred vianočnými sviatkami. Vo videu na sociálnej sieti to uviedol predseda strany Robert Fico.

Smer-SD tak plánuje urobiť v tom prípade, ak poslanci parlamentu nepodporia otvorenie mimoriadnej schôdze, na ktorej chce opozičná strana diskutovať o zdražovaní cien.

„Ak protesty, ktoré organizujeme, majú povzbudiť slovenské odbory k takému rozhodnutiu, že by išli protestovať proti vláde formou generálneho štrajku, tak majú plnú podporu strany Smer-SD,“ doplnil Fico.

Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Protivládne protesty, Zdražovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico avizuje pred Vianocami veľký protest, ak parlament nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Fico poukázal na článok denníka NY Times, vraj na rovinu hovorí o výcviku ukrajinských povstalcov na Slovensku

Fico verí, že je to dostatočný dôvod na to, aby v utorok 18. januára poslanci schválili v národnej rade uznesenie o referende.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *