streda , 16 júna 2021
Home / POLITIKA / Z komára SOMÁRa urobil exKOTLEBOVEC Radačovský. S kým SPOLUPRACUJE ?

Z komára SOMÁRa urobil exKOTLEBOVEC Radačovský. S kým SPOLUPRACUJE ?

Vyšetrovanie smrti generála Lučanského prebieha a rodinu Lučanských obhajuje exsudca na kandidátke Kotlebovcov, ktorý sa stal europoslancom.
Ide o JUDr. Radačovského, na ktorého “obhajobu” rodiny Lučanských sa zniesla na sociálnych sieťach nebývale vysoká spŕška kritiky.
K veci sa vyjadril aj generál Macko, ktorého status prinášame čitateľom DENNÍKA POLITIKA v necenzúrovanom a úplnom znení v rámci rubriky VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY:
Z komára somára vie urobiť aj europoslanec
S pánom poslancom sa už dlhšiu dobu ani LSNS nevie dohodnúť. Bol to pán Radačovský, ktorý keď prevzal splnomocnenie rodiny generála Lučanského, tak vyzýval, aby sa generálova tragédia nezneužívala a nerobil okolo nej nemiestny humbuk. Dokonca aj Robertkovia už stíchli a našli si inú tému.
Pán zástupca sa vyznamenal. V záujme svojej popularity a živení úbohých konšpirácií (nedivil by som sa, že podobne ako nemenovaná advokátka bude čochvíľa chcieť založiť politickú stranu) vyrobil neuveriteľný humbuk. A svojím pokusom nachytal mnohých. Je neuveriteľné, že celoživotný sudca nevie ako funguje ZVJS, ani to, čo je to dočasné odvelenie či premiestnenie. Príslušníkov ZVJS aj stíhanej osoby v kolúznej väzbe.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠÉFa SIS bude zastupovať bývalá PROKURÁTORKA

Zadržaného šéfa Slovenskej informačnej služby (SIS) Vladimíra Pčolinského bude zastupovať obhajkyňa a dlhoročná bývalá prokurátorka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *