streda , 20 januára 2021
Home / POLITIKA / Počet MŔTVYCH stúpa. PAT a MAT alias MAGORI vládnu SLOVENSKU a zabávajú sa

Počet MŔTVYCH stúpa. PAT a MAT alias MAGORI vládnu SLOVENSKU a zabávajú sa

Bola by to zábava, ak by to nebola skôr tragédia.

Dvaja psychopati sa zabávajú, vymieňajú si odkazy na sociálnach sieťach, zatiaľ čo  Slovensko kolabuje. Počet mŕtvych na COVID -19 stále rastie, tragédie ľudí pribúdajú a títo dvaja členovia vlády sa správajú ako úplne normálni psychopati alebo skôr magori.

Ak by sa totiž títo dvaja (Matovič a Sulík) správali ako PAT a MAT bolo by to aspoň smiešne. To, čo predvádzajú títo dvaja psychopati je naozaj smutný stav slovenskej krajiny. Je to však obraz tragického osudu krajiny, ktorej obyvatelia sú tak sprostí, že buď si väčšinovo volia zlodejov alebo psychopatov či magorov.

O zúfalom stave na slovenskej politickej scéne som písal už pred troma rokmi TU. Nemyslel som si však, že situácia sa plynutím času vyhrotí až do tak desivého stavu slovenskej politiky dnešných dní. 

Je dobré pripomenúť si, že títo dvaja psychopati (Matovič a Sulík) spoločne vstúpili v roku 2010 do slovenského parlamentu.

Títo dvaja psychopati (Matovič a Sulík) spoločne povalili vládu Ivety Radičovej a umožnili nástup R.Fica k moci.

Dnes títo dvaja psychopati (Matovič a Sulík) “riadia” krajinu a slovenské mestá objednávajú chladiarenske kamióny pre mŕtvych, ktorí podľahli COVIDu 19, kedže ich nestíhajú normálne pochovávať. A magori v slovenskej vláde si vymieňajú odkazy cez sociálne siete a používajú príklad Homera Simpsona

Marian Zaboj

Čitateľom DENNÍKA POLITIKA v úplnom necenzúrovanom znení v rámci rubriky VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY prikladám aj stanovisko premiéra slovenskej vlády Igora Matoviča ako ho prezentoval na dnešnej “tlačovej konferencii”:

a FB reakciu podpredsedu vlády a ministra hospodárstva Richarda Sulíka na tlačovú konferenciu jeho šéfa – premiéra vlády Slovenskej republiky Igora Matoviča.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Merkelová uvažuje o zavedení prísnejších opatrení proti koronavírusu

Nová mutácia koronavírusu môže spôsobiť prudký nárast prípadov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *