streda , 20 januára 2021
Home / POLITIKA / 5,7 milióna EUR. KORUPCIA u MATOVIČovcov? COVID pacientom dávajú NEÚČINNÝ LIEK. PREČO ?

5,7 milióna EUR. KORUPCIA u MATOVIČovcov? COVID pacientom dávajú NEÚČINNÝ LIEK. PREČO ?

Významný nezávislý analytik globálnych trendov a rizík MUDr. Juraj Mesík upozornil, že liek remdesivir, ktorý má v terapii covidu nulovú účinnosť sa stále aplikuje pacientom na Slovensku.

Mesík tiež upozornil, že najmenej jeden z členov “Konzília odborníkov” vymenovaného vládou Igora Matoviča a spoluautor oficiálnych metodických odporučení MZ SR pre postup liečby covidu je už roky na výplatnej páske firmy predávajúcej remdesivir. 

DENNÍK POLITIKA nekĺže po povrchu a prináša svojím čitateľom necenzúrované a pravdivé spravodajstvo, ktoré naši čitatelia môžu sami analyzovať a konfrontovať aj s inými zdrojmi informácii.
Stanovisko MUDr. Juraja Mesíka ako ho uverejnil na svojom FB profile prinášame čitateľom DENNÍKA POLITIKA v úplnom a necenzúrovanom znení v rámci rubriky VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY:
Keď 15.10. boli uverejnené výsledky WHO Solidarity trial, ktoré potvrdili (vtedy už dlho známy fakt), že remdesivir má v terapii covidu nulovú účinnosť (neznižuje počet úmrtí), bolo na Slovensku oficiálne známych 71 mŕtvych na covid. Dnes ich je oficiálne 2788, reálne podstatne viac. Minimálne od 15. októbra sú pacienti na Slovensku celkom vedome “liečení” neúčinným, liekom za 2100 eur – len za túto “liečbu” – presnejšie pomenovanie je posledné pomazanie umierajúcich – Slovensko zaplatilo firme 5,7 milióna eur. Najmenej jeden z členov “Konzília odborníkov” vymenovaného vládou Igora Matoviča a spoluautor oficiálnych metodických odporučení MZ SR pre postup liečby covidu je už roky na výplatnej páske firmy predávajúcej remdesivir. Všetko je dobre tak? Pomlčíme priatelia v médiách?

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Merkelová uvažuje o zavedení prísnejších opatrení proti koronavírusu

Nová mutácia koronavírusu môže spôsobiť prudký nárast prípadov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *