Home / POLITIKA / LIPŠIC: Flašík ma KRIVO OBVINIL. Pravda o LUČANSKOM a TRESTNÉ OZNÁMENIE

LIPŠIC: Flašík ma KRIVO OBVINIL. Pravda o LUČANSKOM a TRESTNÉ OZNÁMENIE

Boj o Spravodlivosť visí teraz na tenkom vlásku tvorenom niekoľkými vyšetrovateľmi, prokurátormi, sudcami a advokátmi. Nesmieme im dovoliť tento zápas zvrátiť. Vyhlásil exminister vnútra Daniel Lipšic a podal trestné oznámenie na Fedora Flašíka. Flašík sa vyjadroval ku generálovi Lučanskému a spomínal aj Daniela Lipšica. Exminister a advokát to nenechal len tak a na vyjadrenia Flašíka reagoval trestným oznámením.
Včerajšie vyjadrenie F. Flašíka v úplnom a necenzúrovanom znení:
Vyjadrenie advokáta Daniela Lipšica ako ho uverejnil na svojom FB profile prinášame čitateľom DENNÍKA POLITIKA v úplnom a necenzúrovanom znení v rámci rubriky VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY:
ANTIKAMPAŇ ZAČALA UŽ PRED NOVÝM ROKOM
Pôvodne som sa vôbec nechcel vyjadrovať k tragickému úmrtiu bývalého prezidenta Policajného zboru. V prvom rade chcem vyjadriť úprimnú sústrasť rodine Milana Lučanského. Všetky okolnosti jeho samovraždy musia byť, samozrejme, dôkladne preverené.
Včera však zverejnil na tejto sociálnej sieti status k samovražde Milana Lučanského bývalý pokladník strany Smer a dlhoročný blízky súputník Mariána Kočnera – Fedor Flašík. Vo svojom statuse ma krivo obvinil z toho, že som mal Milana Lučanského pri jeho výsluchu navádzať na to, aby vypovedal proti Róbertovi Ficovi a Róbertovi Kaliňákovi.
Na výsluchu Milana Lučanského dňa 3. 12. 2020 som bol ako obhajca jedného zo spoluobvinených. Táto skutočnosť je verejne známa a po výsluchu ma vo vestibule NAKA zastavili aj tam prítomní novinári.
Pri svojom výsluchu však Milan Lučanský odmietol odpovedať na otázky vyšetrovateľa a obhajcov, takže svoju výpoveď ukončil spontánnou časťou. Žiadne otázky mu teda ani neboli kladené. V miestnosti, kde sa výsluch konal, bol prítomný obhajca Milana Lučanského (Mgr. Matúš Beresecký), obhajcovia ďalších obvinených, dvaja elitní vyšetrovatelia NAKA, a dvaja až traja operatívci NAKA. Nikdy som s Milanom Lučanským neviedol rozhovor, ktorý vo svojom statuse spomína bývalý pokladník strany Smer, a výpovede všetkých prítomných (vrátane obhajcu M. Lučanského) moje tvrdenie nepochybne potvrdia.
Z dôvodu potrebnej zdržanlivosti nebudem zverejňovať pravdepodobné motívy konania bývalého pokladníka strany Smer. Ide totiž o veci, ktoré spadajú do právomoci Úradu špeciálnej prokuratúry.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *