Home / POLITIKA / ŠOKujúce: Exprezident PZ LUČANSKÝ sa obesil v cele!!!

ŠOKujúce: Exprezident PZ LUČANSKÝ sa obesil v cele!!!

Len pred pár dňami ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) informovala verejnosť, že exprezident PZ Milan Lučanský je v stabilizovanom stave v trenčianskej nemocnici. Nový generálny prokurátor Žilinka dal jeho úraz aj vyšetriť – nakoniec sa potvrdili slová Kolíkovej a úraz sa bývalému šéfovi polície stal bez cudzieho zavinenia.

Písali sme o tom TU ešte dnes (29.12.2012) len pred šiestimi hodinami.

 

Podľa dôveryhodných informácií DENNÍKA POLITIKA však nastal v prípade Lučanského neuveriteľný zvrat, bývalý šéf polície sa mal obesiť. Informáciu nám potvrdili aj jeho bývalí kolegovia. Ako upresnil dôveryhodný zdroj pre DENNÍK POLITIKA, exprezident PZ má byť momentálne pripojený na prístrojoch, ktoré udržiavajú jeho životné funkcie.

„Dnes podvečer prišlo v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove k mimoriadnej udalosti, pri ktorej sa väzobne stíhaný Milan Lučanský pokúsil o samovraždu. Stalo sa tak napriek tomu, že bol pravidelne monitorovaný a bolo mu poskytované aj psychologické poradenstvo. Jeho stav je kritický,“ povedal hovorca ministerstva spravodlivosti Peter Bubla.

SPRÁVU BUDEME ĎALEJ AKTUALIZOVAŤ !

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

KTO je zodpovedný za MIGRANTOV? Mikulec, Matovič alebo HEGER? Žilinka to dal preveriť

Generálny prokurátor dal pokyn preveriť, či verejní činitelia nezanedbali svoje právomoci v súvislosti s nelegálnou migráciou. Maroš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *