streda , 20 januára 2021
Home / SLOVENSKO / Vládna koalícia pokračuje v totálnej deštrukcii sociálneho štátu, Fico hovorí o katastrofe

Vládna koalícia pokračuje v totálnej deštrukcii sociálneho štátu, Fico hovorí o katastrofe

1.12.2020 (Webnoviny.sk) – Súčasná koalícia pokračuje podľa strany Smer-SD v totálnej deštrukcii sociálneho štátu. Na tlačovej besede to vyhlásil predseda strany Robert Fico. Opozícia kritizuje návrh novely zákona o dani z príjmov, o ktorej v utorok rokoval parlament.

“Čo dnes urobili, to je príslovečnou bodkou za tou katastrofou, čo páchajú v oblasti sociálneho štátu,“ povedal expremiér.

Podľa neho je novela obrovským zásahom do postavenia zamestnancov, považujú ju za neprehľadnú a komplikovanú, kritike podrobili aj množstvo predložených pozmeňujúcich návrhov.

Opozičná strana tvrdí, že radový podnikateľ nemá šancu sa v takejto rozsiahlej novele vôbec vyznať a koalícii vyčíta, že sa snaží zdroje získavať len na úkor zamestnancov.

“Táto vláda namiesto toho, aby ľudom dávala peniaze, berie im ich,” uzavrel Fico.

https://fb.watch/26ig30-f0F/

Viac k témam: daň z príjmov, sociálny štát
Zdroj: Webnoviny.sk – Vládna koalícia pokračuje v totálnej deštrukcii sociálneho štátu, Fico hovorí o katastrofe © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rok 2020 bol pre McDonald’s nielen o solidarite, ale aj o inováciách a 25. výročí na Slovensku

Spoločnosť McDonald's aj napriek náročnému roku 2020, ktorý sa niesol predovšetkým v znamení zmien v spojení s epidémiou, dokázala vďaka lojalite svojich zákazníkov priniesť mnohé novinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *