nedeľa , 6 decembra 2020
Home / SLOVENSKO / Zamestnanci ministerstva vnútra začnú s testovaním na COVID-19 o deň skôr, ako zvyšok Slovenska

Zamestnanci ministerstva vnútra začnú s testovaním na COVID-19 o deň skôr, ako zvyšok Slovenska

30.10.2020 (Webnoviny.sk) – Zamestnanci rezortu vnútra a obrany v piatok 30. októbra a aj cez víkend podstúpia testovanie na koronavírus. Ako v tlačovej správe informovalo Ministerstvo vnútra SR, testovanie uskutoční rezortná nemocnica Sv. Michala. Odberné miesta sú okrem priestorov samotnej nemocnice zriadené na ďalších piatich miestach v Bratislave a v Košiciach.

Samotná nemocnica predpokladá, že počas víkendu urobí približne desaťtisíc testov v Bratislave a sedemtisíc v Košiciach.

„Na jednotlivých odberných stanovištiach sa nachádza 93 dvojíc zdravotníckeho personálu. Spolu s administratívnym personálom je v Bratislave zapojených celkovo 240 zamestnancov nemocnice,” uviedol rezort vnútra s tým, že v Košiciach sa na testovaní podieľa 72 zamestnancov. Testovania sa v piatok, sobotu aj v nedeľu uskutočňujú od 08:00 do 22:00.

Viac o téme: Koronavírus

Viac o téme: Celoplošné testovanie

Viac k témam: Celoplošné testovanie, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Zamestnanci ministerstva vnútra začnú s testovaním na COVID-19 o deň skôr, ako zvyšok Slovenska © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Muž odsúdený za úkladnú vraždu majiteľa pohrebníctva vo Zvolene žiada o obnovu konania

Najvyšší súd SR potvrdil v roku 2018 štvorici obžalovaných z vraždy majiteľa pohrebníctva tresty vo výške 25 rokov väzenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *