nedeľa , 7 marca 2021
Home / POLITIKA / Matovič o Dankovi: “Pripadá mi ako k***t …”. Svet zo mňa urobil štetku a ja z neho urobím bordel!

Matovič o Dankovi: “Pripadá mi ako k***t …”. Svet zo mňa urobil štetku a ja z neho urobím bordel!

Vracajú sa Igorovi Matovičovi vulgarizmy a neprístojné chovanie z minulosti ako bumerang? O mravnosti národa a jahodovom lekvári píše Karol Lovaš.

Komu a čomu služia takzvané “protesty” proti vláde Igora Matoviča? Kto zneužíva malé deti na takéto vulgarizmy ako sú nižšie vo videu ? Kto sa snaží vyvolať nepokoje a chaos v Slovenskej republiky ?

Akú úlohu zohrávajú tajné služby v týchto aktivitách? Tieto a ďalšie legitímne otázky vystvávajú, keďže je už preukázateľne potvrdené, že agenti tajných služieb sa dokázali infiltrovať do viacerých vykonných a zákonodárnych funkcií v mocenských orgánoch Slovenska.

Viac o infiltrácii agentov sme písali aj v článku: ŠOK: Odhalil ADVOKÁT proces infiltrácie AGENTOV do politických strán?

Redakcia DENNÍKA POLITIKA sa nestotožňuje s videom uvedenom nižšie a neodporúča jeho sledovanie maloletými osobami.

ALEBO je všetko inak a jednoducho sa len “svet zbláznil?”

Videá obsahujú vulgarizmy a nie je vhodné pre maloleté deti. Prinášame ho v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY čitateľom DENNÍKA POLITIKA bez cenzúry nižšie:

K vulgarizmom na mítingoch sa vyjadril aj Karol Lovaš, ktoré uviedol: 

“O mravnosti národa a jahodovom lekvári”
Polícia žiada občanov o identifikáciu troch detí a dvoch dospelých mužov. Muži sú podľa nej podozriví “z ohrozovania mravnej výchovy mládeže”. Na víkendovom zhromaždení pred Úradom vlády kričali do megafónu: “Matovič je ko.ot!”
Rozumiem rozhorčeniu polície, novinárov a časti verejnosti. Už menej rozumiem ich hlasnému mlčaniu, keď sa identicky pred rokom na verejnom zhromaždení “slušných ľudí” proti vtedajšej vláde vyjadroval iný pán. Verejne burcoval námestie ku kričaniu a opakovaniu vulgárnych slov na adresu predsedu parlamentu Andreja Danka.
Identifikácia dotyčného pána a možné objasnenie jeho skutku je kľúčom k tomu víkendovému. V opačnom prípade platia o nás slová Friedricha Dürrenmatta, ktoré napísal pred pol storočím k svojej divadelnej hre “Návšteva starej dámy”: “Tragédia predpokladá vinu, biedu, mieru vecí, prehľad, zodpovednosť. V tom šlendriánstve nášho storočia už nie sú vinníci, ani tí, ktorí sú zodpovední. Nikto za nič nemôže a nikto to nechcel. Všetko sa to rúti a niekde to viazne. K nám sa hodí už len komédia.”
Dürrenmattove slová podtrháva hlavná predstaviteľka Klára, ktorá v jednom z výstupov hovorí: “Svet zo mňa urobil štetku a ja z neho urobím bordel!”
Mužovi z videa sa to darí znamenite. O podozrení “z ohrozovania mravnej výchovy mládeže” nemôže byť v tomto prípade ani reč. Veď to predsa nekričali akýsi chuligáni, ale “naši”. “Slušní ľudia”. A za takých sa my, vždy postavíme. Mravnosť národa je už u nás dávno “niečo, čo si v špajzi sadne na poličku a tvári sa ako jahodový lekvár.”

Ďakujeme Karolovi za TIP.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Už nevydržal. Kollár DAL Matovičovi kopačky. Končí s podporou premiéra

Poslanec exkiskovcov (Za ľudí) a primátor Hlohovca dnes oznámil koniec podpory vlády Igora Matoviča. Ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *