nedeľa , 20 septembra 2020
Home / EKONOMIKA / Kartová spoločnosť American Express umožní zamestnancom prácu z domu až do júna 2021

Kartová spoločnosť American Express umožní zamestnancom prácu z domu až do júna 2021

13.9.2020 (Webnoviny.sk) – Americká spoločnosť American Express, ktorá vydáva kreditné karty, predlžuje platnosť svojej politiky práce z domu do júna 2021 v snahe poskytnúť celej svojej globálnej pracovnej sile dodatočnú flexibilitu počas pandémie koronavírusu. Informuje o tom portál foxbusiness.com.

Viac pružnosti pre kolegov

“Robíme tento krok, aby sme kolegom ponúkli viac pružnosti pri vytváraní rovnováhy medzi pracovnými a rodinnými povinnosťami,” uviedol generálny riaditeľ firmy Stephen Squeri.

Avšak predĺženie platnosti tejto pracovnej politiky neovplyvní plán poskytovateľa finančných služieb na postupné znovuotvorenie kancelárií.

Postupne otvárajú kancelárie

Firma American Express začala postupne otvárať kancelárie v New Yorku a Londýne, pričom pre návrat na pracovisko sa v prvej etape rozhodlo približne 10 percent zamestnancov.

Okrem toho firma začala postupné otváranie takmer 30 kancelárií inde vo svete, väčšinou v Európe a Ázii, kde miera šírenia nákazy koronavírusom zostáva nízka.

Viac k témam: Ekonomické dopady koronavírusu, práca z domu
Zdroj: Webnoviny.sk – Kartová spoločnosť American Express umožní zamestnancom prácu z domu až do júna 2021 © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Konfederácia odborových zväzov pokračovala vo svojich protestoch, pochod sa konal v Prešove

V Prešove sa konal druhý z celkovo šiestich pochodov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *