streda , 21 októbra 2020
Home / POLITIKA / ROSTASovi BRANCI v plnej zbroji. A KOTLEBOVCI v tričkách mávajú vlajkami

ROSTASovi BRANCI v plnej zbroji. A KOTLEBOVCI v tričkách mávajú vlajkami

“Kto skôr zachráni Slovensko, ak bude naozaj zle? Rostasovi slovenskí branci v plnej zbroji alebo Kotlebovi chlapci v zelených tričkách mávajúci s vlajkami?,”pýtajú sa na sociálnych sieťach viacerí.
Pred časom došlo k spojenectvu šéfa časopisu Zem a Vek T.E. Rostasa so slovenskými brancami. Viac aj TU
V časoch, keď sa Rostas spájal so slovenskými brancami a pripravoval sa na krízu, kotlebovci organizovali prechádzky a výlety. Viac aj TU
Prvé vyýsledky spojenectva su už ukazujú a dnes T.E.Rostas na svojom FB profile ukázal prvé výsledky spolupráce spojencov a uviedol:

PRIPRAVUJEME SA NA POMOC A OCHRANU ŽIVOTOV OBČANOV SRVčera som sa v rámci velenia síl národnej dobrovoľnej občianskej domobrany SB zúčastnil špeciálneho cvičenia, ktoré v týchto dňoch prebieha vzhľadom k situácii s koronavírusom, keď napätie v spoločnosti nemá klesajúcu tendenciu.

Toto cvičenie bolo zamerané na komplexnú prípravu v oblasti ochrany a dekontaminácie, na ochranu konvoja a reakcie na možné incidenty, nácvik evakuácie a transportu chránených osôb ale aj základné princípy zásahu a intervencie do chránených oblastí a obydlí v rámci obrany pred účinkami rabovania.

Dobrovoľné oddiely národnej domobrany v tomto čase preukazujú zmysel pre realistické vyhodnocovanie situácie a zodpovedný prístup k ochrane životov a majetku občanov Slovenskej republiky. Aj to je dôvodom zvýšeného záujmu o členstvo v domobrane SB. Teší ma, že mnohí už pochopili, aký význam má obetovať svoj voľný čas a energiu v prospech tých, ktorí to môžu potrebovať najviac.

Prinášame čitateľom DENNÍKa POLITIKA v úplnom a necenzúrovanom znení fotografie s prípravy slovenských brancov v časochkrízy ako ich zverejnil Rostas TU   v rámci rubriky ZAUJÍMAVOSTI – VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY :

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegriniho Hlas-SD predbehol Matovičovo OĽaNO, do parlamentu by išli aj progresívci a KDH

Do parlamentu by sa dostalo osem strán.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *