utorok , 23 október 2018
Home / POLITIKA / Rašiho zúfalstvo. Smeráci tlačia na Ústavný súd. Poddá sa?

Rašiho zúfalstvo. Smeráci tlačia na Ústavný súd. Poddá sa?

Smeráci hrajú vabank. Vedia, že ide o veľa. Táto banda všivákov, ktorá rozkradala a rozkráda Slovensko a  v normálnej krajine by sedela v Ilave a Leopoldove bojuje o prežitie.

Neúspešný kandidát na predsedu Košického samosprávneho kraja Richard Raši (Smer) podal volebnú sťažnosť na Ústavný súd SR. Píše v nej, že sa mu ozval člen okrskovej volebnej komisie v obci Zemplínska Široká, ktorý tvrdí, že oficiálne výsledky volieb župana v ich obci nezodpovedajú tomu, ako boli zachytené v zápisnici volebnej komisie.

„Podľa jeho vyjadrenia získal sťažovateľ vo volebnom okrsku 88 hlasov. Avšak podľa výsledkov uverejnených Štatistickým úradom sťažovateľ ako kandidát nezískal ani jeden platný hlas,“ uvádza sa v sťažnosti. Chce preveriť všetky zápisnice  Raši tvrdí, že vzhľadom na tieto informácie má pochybnosti o výsledku volieb predsedu KSK a žiada Ústavný súd, aby preveril všetky zápisnice okrskových volebných komisií.  Primátor Košíc sa domáha toho, aby súd v prípade, že zistí pochybnosti o počte hlasov, ktoré mu boli odovzdané, vyhlásil voľby za neplatné.

Toľko oficiálne vyhlásenie. Nuž, smeráci naozaj hrajú vabank. Vedia, že ide o veľa. Táto banda všivákov, ktorá rozkradala a rozkráda Slovensko a  v normálnej krajine by všetci sedeli v Ilave a Leopoldove hraje vabank.

Bez ohľadu na to, že voľby neočakávane vyhral lúzer Trnka (nevediaci ani ako vyhral) som očakával, že Raši jednoducho akceptuje fakt, že predovšetkým v Košiciach to domrvil a proste preto prehral aj v celom kraji. Realita je však iná. Smeráci cez Rašiho idú zatlačiť na Ústavný Súd SR.

Až teraz sa ukáže, či tento súd v Košiciach je naozaj nezávislý alebo ide len o…

Poddá sa najvyššia inšttúcia ústavnosti tlaku Smeru?

Marian Zaboj

politický komentátor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

KOMUNISTI. MAFIA A SLOVENSKO. BENEŠ A AJ KISKA FATÁLNE ZLYHALI

V dnešnom DENNÍKu N vyšiel článok s názvom: Andrej Kiska: SIS mi dala na stôl …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *