pondelok , 16 júl 2018
Home / SLOVENSKO / Foto: Policajti zasahovali v dvoch drogových kuchyniach, zadržali variča aj pervitín

Foto: Policajti zasahovali v dvoch drogových kuchyniach, zadržali variča aj pervitín

BRATISLAVA 19. novembra (WebNoviny.sk) – Policajti Národnej kriminálnej agentúry v spolupráci s príslušníkmi okresných riaditeľstiev PZ v Komárne, Nových Zámkoch a Brezne zasahovali v noci zo soboty na nedeľu v dvoch výrobniach pervitínu.

Odporúčame:
Video: Národná kriminálna agentúra rozložila skupinu, ktorá okrádala štát pri dovoze potravín

Zadržali tzv. varičov aj pervitín. Ako informuje polícia na svojej facebookovej stránke, za výrobu pervitínu hrozí varičovi podľa vyrobeného množstva väzenie od troch do 25 rokov. Viac informácií nebude polícia nateraz poskytovať.

Viac k témam: drogy, krimi, NAKA Národná kriminálna agentúra
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Policajti zasahovali v dvoch drogových kuchyniach, zadržali variča aj pervitín © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod dočasne prerušia prevádzku

Cestujúci v osobnej doprave môžu v uvedenom čase použiť iné hraničné priechody. BRATISLAVA 16. júla (WebNoviny.sk) – Na hraničnom priechode Vyšné Nemecké – Užhorod 25. júla dočasne prerušia prevádzku. Ako ďalej agentúru SITA informovala regionálna hovorkyňa colného úradu Klára Baloghová, dočasné obmedzenie sa bude týkať všetkých pracovísk nákladnej aj osobnej dopravy v oboch smeroch od 8:00 do 12:30. Cestujúci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *