Home / šport / Futbal / Argentínsky hviezdny útočník Sergio Agüero omdlel počas prestávky, previezli ho do nemocnice

KRASNODAR 14. novembra (WebNoviny.sk) – Útočník argentínskej futbalovej reprezentácie Sergio Agüero omdlel počas polčasovej prestávky utorkového prípravného duelu medzi Argentínou a Nigériou, ktorý sa konalv ruskom Krasnodare.

Dvadsaťdeväťročného zakončovateľa Manchestru City okamžite previezli do miestnej nemocnice.

Na chvíľu stratil vedomie a previezli ho do nemocnice na testy,“ uvádza sa na twitteri Argentínskej futbalovej asociácie. Sergio Agüero v prvom polčase strelil jeden gól, Argentína napokon podľahla Nigérii 2:4.

Viac k témam: futbal, Sergio Agüero
Zdroj: Webnoviny.sk – Argentínsky hviezdny útočník Sergio Agüero omdlel počas prestávky, previezli ho do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.