štvrtok , 19 júl 2018
Home / SVET / V USA na viacerých miestach vyčíňal strelec, zastrelil najmenej päť ľudí

V USA na viacerých miestach vyčíňal strelec, zastrelil najmenej päť ľudí

REDDING 14. novembra (WebNoviny.sk) – Na viacerých miestach neďaleko kalifornského Sacramenta v utorok vyčíňal strelec. Podľa údajov poskladaných od mnohých svedkov útočil najmenej na siedmich rôznych miestach.

Úrady hlásia najmenej päť obetí, z ktorých jednou by mal byť aj samotný útočník.

Odporúčame:
Aktualizované: Muž vošiel do kostola a zastrelil najmenej 27 ľudí, polícia útočníka zneškodnila

Najmenej sedem ďalších ľudí utrpelo zranenia a museli byť hospitalizovaní, dve z nich sú deti. Médiám sa medzičasom ozval obyvateľ mesta Redding, ktorý tvrdí, že útočník bol krátko jeho spolubývajúcim a jednou z obetí jeho streľby je ich ďalší spolubývajúci.

Človek, ktorý sa predstavil ako Brian Flynt, novinárom povedal, že útočníka poznal len veľmi málo a vie len to, že sa volal Kevin a krátko predtým, ako začal strieľať na ľudí, mu ukradol auto.

Viac k témam: streľba, USA
Zdroj: Webnoviny.sk – V USA na viacerých miestach vyčíňal strelec, zastrelil najmenej päť ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kosovo splnilo požiadavky pre liberalizáciu vízového režimu

Rozhovory o vízovej liberalizácii sa začali v roku 2012. PRIŠTINA 18. júla (WebNoviny.sk) — Kosovo splnilo všetky požiadavky pre liberalizáciu vízového režimu. V stredu to uviedol eurokomisár pre migráciu, vnútorné záležitosti a občianstvo Dimítris Avramópoulos. Zároveň vyzval Radu EÚ a Európsky parlament, aby schválili slobodný pohyb občanov Kosova bez víz v rámci schengenu. „Kosovo spravilo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *