streda , 13 november 2019
Home / šport / Futbal / Slovensko – Paraguaj (futbal – online)

Slovensko – Paraguaj (futbal – online)

13.10.2019 (Webnoviny.sk) – Slovenskí futbalisti hrajú v nedeľu od 20.45 na Tehelnom poli medzištátny zápas proti Paraguaju. Dosiaľ posledným vystúpením slovenských reprezentantov na Tehelnom poli je prípravný duel proti USA (1:0) zo 14. novembra 2009. Odvtedy hrali Slováci najmä v iných mestách naprieč Slovenskom, väčšinou v Trnave a Žiline.

Druhý zápas zverencov trénera Pavla Hapala v rámci októbrového asociačného termínu patrí rozlúčke s troma dlhoročnými oporami národného tímu. Najcennejší dres naposledy oblečú obrancovia Martin Škrtel s Tomášom Hubočanom a útočník Adam Nemec. Prvý menovaný dokonca nastúpi s kapitánskou páskou od začiatku stretnutia.

V minulosti sa Slovensko a Paraguaj stretli iba raz. Bolo to v skupinovej časti na majstrovstvách sveta 2010 v Juhoafrickej republike, v ktorom zverenci vtedajšieho kormidelníka Vladimíra Weissa st. prehrali 0:2. Zo súčasného slovenského kádra sú pamätníkmi tohto súboja Peter Pekarík, Marek Hamšík, Juraj Kucka aj lúčiaci sa Škrtel.

Futbal – medzištátny zápas

Národný futbalový štadión (Bratislava)

Slovensko – Paraguaj

hrá sa od 20.45

Góly:

Žlté karty: 0 – 0

Červená karta: 0 – 0

strely celkovo (na bránu): 0:0 (0:0) rohové kopy: 0:0, ofsajdy: 0:0, držanie lopty (v %): 50 – 50, rozhodcovia: Slavko Vinčič – Tomaž Klančnik, Andraž Kovačič (všetci Slovin.)

Zostavy:
Slovensko:
Paraguaj:

Zdroj: Webnoviny.sk – Slovensko – Paraguaj (futbal – online) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ak budú hrať Slováci proti Chorvátom nad svoje možnosti, podľa Dúbravku majú šancu na úspech

Slovenský brankár sa nedávno upísal svojmu súčasnému zamestnávateľovi na dlhšie obdobie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *