pondelok , 19 február 2018
Home / KULTÚRA / Hudba /  Ed Sheeran zverejnil videoklip k piesni Perfect, spoločnosť mu robí americká herečka

 Ed Sheeran zverejnil videoklip k piesni Perfect, spoločnosť mu robí americká herečka

BRATISLAVA 9. novembra (WebNoviny.sk) – Anglický spevák a hudobník Ed Sheeran zverejnil videoklip k piesni Perfect. Muzikant nakrúcal novinku na ľadovci Hintertux v Rakúsku. V zimnom videoklipe mu robí spoločnosť aj americká herečka Zoey Deutch.

O réžiu sa postaral Jason Koenig, ktorý so spevákom predtým nakrútil video k piesni Shape Of You. Skladba Perfect pochádza z albumu ÷, ktorý sa dostal na trh tento rok 3. marca. Na štúdiovke sa nachádzajú aj single ako Castle on the Hill, Galway Girl či spomínaná skladba Shape Of You.

Gitarista vystúpi na budúci rok 7. a 8. augusta na viedenskom štadióne Ernsta Happela, 11. a 12. augusta zas na varšavskom štadióne PGE Narodowy.

Edward Christopher Sheeran debutoval v roku 2011 albumom +, po ktorom nasledovali štúdiovky x (2014) a menovaná ÷ (2017). So všetkými troma nahrávkami dobyl UK Chart, pričom s druhou a treťou sa dostal na vrchol aj v americkom rebríčku Billboard 200. Na konte má napríklad dve Grammy, štyri BRIT Awards či dve Ivor Novello Awards.

Informácie pochádzajú od Renáty Tomášovej z vydavateľstva Warner Music a z archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Ed Sheeran, hudba, perfect, videoklip
Zdroj: Webnoviny.sk –  Ed Sheeran zverejnil videoklip k piesni Perfect, spoločnosť mu robí americká herečka © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Americký spevák Paul Simon ohlásil posledné turné, začne sa v máji v kanadskom Vancouveri

Debutoval v roku 1965 albumom The Paul Simon Songbook, zatiaľ poslednou jeho štúdiovou nahrávkou je album Stranger to Stranger z roku 2016. NEW YORK 5. februára (WebNoviny.sk) – Americký spevák a hudobník Paul Simon je ďalším známym umelcom, ktorý v tomto roku oznámil, že jeho nadchádzajúce turné bude jeho posledným. Len niekoľko dní po tom,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *