Home / šport / Tenis / Jana Čepelová po prvom sete skrečovala osemfinálový zápas v Limoges

Jana Čepelová po prvom sete skrečovala osemfinálový zápas v Limoges

LIMOGES 9. novembra (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Jana Čepelová nasadená ako ôsma nedohrala štvrtkové stretnutie s Nemkou Antoniou Lottnerovou v osemfinálovom 2. kole dvojhry na turnaji WTA 125K series Engie Open vo francúzskom Limoges. Dvadsaťštyriročná Košičanka Čepelová odstúpila po 61 minútach, keď prehrala prvý set 6:7 (4).

Limoges – dvojhra – 2. kolo (osemfinále):

Antonia Lottnerová (Nem.) – Jana Čepelová (SR-8) 7:6 (4) – skreč, Čepelová po 61 minútach odstúpila

Viac k témam: Jana Čepelová, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Jana Čepelová po prvom sete skrečovala osemfinálový zápas v Limoges © SITA Všetky práva vyhradené.