Home / šport / Futbal / Video: Celta Vigo predviedla tromi gólmi výborný úvod, „Biely balet“ si napravil výhrou náladu

MADRID 5. novembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Realu Madrid triumfovali na svojom trávniku v pohode 3:0 nad hráčmi Las Palmas v záverečnom nedeľňajšom stretnutí 11. kola najvyššej španielskej súťaže. Skóre otvoril v 41. min Casemiro, po prestávke na to nadviazali Asensio a Isco.

„Biely balet“ si napravil náladu po stredajšej londýnskej prehre 1:3 s Tottenhamom Hotspur v Lige majstrov. V tabuľke La Ligy figuruje na treťom mieste, na vedúcu Barcelonu má citeľné manko ôsmich bodov. Real minulú nedeľu prehral na ihrisku Girony 1:2. Las Palmas nebodovali v La Lige v siedmom dueli za sebou a sú na predposlednom 19. mieste.

Slovenský futbalista Stanislav Lobotka nastúpil v základnej zostave pri domácom triumfe Celty Vigo 3:1 nad Athleticom Bilbao v nedeľňajšom zápase 11. kola najvyššej španielskej súťaže.

Celta po výbornom úvode viedla v 26. min už 3:0 gólom Sergia Gómeza a dvoma zásahmi Iaga Aspasa. O dvanásť minút neskôr znížil a zároveň napokon aj stanovil konečný rezultát Raúl García Escudero. Stredopoliar Lobotka hral do 84. min.

Viac k témam: Celta Vigo, futbal, La Liga, Stanislav Lobotka
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Celta Vigo predviedla tromi gólmi výborný úvod, „Biely balet“ si napravil výhrou náladu © SITA Všetky práva vyhradené.